5 Farklı Tarz-5 Farklı Seçenek-C6 PORT

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
5 Farklı Tarz-5 Farklı Seçenek-C6 PORT
Öncelikle sizlere 5 farklı cfw sunacağız.Hepsi n97v30 portu olup,türkçeleştirilmeleri Kabız Civciv'e aittir.Belle HS için Gizmolord ve Phoenix takımına ve modları için Rambo_FT!a teşekkürler.Hepsini hazır olduklarında sunarım.Nokia Firmware Editor kullanılmıştır.4. yazın gelecek!İkonlar için de binh24 ve novag'a teşekkürler.

1.TARZ
-C7 temasının efektleri
-C7 ikonları
-Performans artışı ve Render kalitesi artırıldı.
-Bluetooth Çekim Gücü artırıldı.
-Göstermelik olarak konumlama yöntemlerinde tümleşik ve yardımlı gps var.
-Göstermelik olarak hız 600Mhz'a yükseltildi.
-Belle ev ekranı
-3'lü ev ekranı

2.TARZ
-Belle ev ekranı ve 4 ev ekranı
-Global Race Raging Thunder ve Bounce oyunları(Canınız sıkıldığında :) )
-Orjinal N97V30 efektleri ve ikonları
-Render kalitesi artırıldı.Cpu optimize edildi.
-Nokia Belle açılış ve kapanış ekranı
-Orjinal Zil Tonları

3.TARZ
-Orjinal Belle duvar kağıtları
-Hafıza 70Mb yüklü
-Anna ikonları
-N8 efektleri
-Çeşitli donanım optimizasyonları
-Mesaj Okuyucu
-Chat ve Facebook

4.TARZ
Nokia'nın 5800'a yaptığı yazılım ile overclock tarzına benzer bir işlemle cihaz işlemci frekans hızlarını 680Mhz'a yükseltmeyi planladık.Ama isterseniz 600Mhz yaparız.Bu tarzda Overclock işlemini deneyip,mümkünse hafıza kartından ram'a takviye sağlayacağız.Bu şekilde Fruit Ninja ve Angry Birds gibi çeşitli oyunlar test edeceğiz.(Elbette Raging Thunder 2 gibi oyunlar değil=) ).Eğer başarırsak Firmware içine Fruit Ninja'yı entegre etmeyi düşünüyoruz.Nokia çıkardığı yeni güncelleme ile oc yapabiliyorsa biz niye yapamayalım.Olmaz demeyin.Ya olursa?.Destek vermenizi bekliyoruz.4.tarzı 3-4 aya bitiririz.Hiç bir şey imkansız değildir :) .Mesela N70 ve s60v3 cihazlara Linux'u yüklemeyi başardık.Bu da olur.Bu arada cihaz hafızasının 2-3 mb'ını kernel,uboot oluşturuyor.Ama bu dosyalar c5-03'te 28Mb.Bunu gördük.İşte bu yüzden c5-03 cihazının hafızası 40Mb........

5.TARZ
-Tüm Polarbit Oyunlarını entegre etmeye çalışacağız.
-Oyun oynarken yaptığımız en iyileştirmeler ile süper 3d görüntü sağlayacak ve performans artacak.
-Sohbetler uygulaması ile istediğiniz an chatleşin :)
-Zor olacak ama Nokia Sosyal Ağlar programını entegre edeceğiz.Olmazsa da onu aratmayacak programlar entegre ederiz...

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
kolay gelsin :)

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
saol

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Eline sağlık amma Belle HS çalışmıyor ki :)

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
çalışyor.Ancak Belle HS'yi farklı yoldan entegre edeceğiz.

<zxc

<zxc

Üye
2 tarz ne zaman hazır olur ve 5230 da stabil çalışırmı belle hs son olarak yukarıdan aşağıya sürükleyip gelen bildirim ekranıda varmı biliyorum çok şey sordum ama

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
2.tarzımız 1 aya hazır.Yukardan aşaa sürüklenen bildirm ekranını koyabilirz belki(desteklerse)ama koymadabiliriz

---------- Eklendi @ 20:26:09 ---------- Yazıldı @ 19:58:54 ----------

5228 için bu.Ama 5230 için de ilerleyen vakitlerde yapılacaktır.

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Belle HS isteyenler 1 ay bekleyecekler

yasir1997

Üye
merhaba ben yeniyim bu program nasılbyükleniyo anlatırmısınız 5228 war bende . yapımını okudum ama hard format falan yazıyo bi açıklarsanız sevinirim

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Jaf ile kuracaksın.Anlatım forumda mevcut.Bu program değil özel cihaz yazılımı(cfw)dır.Ayrıca hazır olduğunda kuracaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt