400 tl fiyat bühçem var hangi telefonu önerirsiniz lütfn yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet0651

Üye
    Konu Sahibi
400 tl fiyat bühçem var hangi telefonu önerirsiniz lütfn yardım edin
Arkadaşlar ben yeni telefon alacam ancak fiyat bühçem 400tl nokia 5800 x.m mi önerirsiniz nokia c5 mi önerirsiniz nokia c5-03 mü önerirsiniz samsung wave 723 mü önerirsiniz hangi telefonu alayım modası geçmeyecek 5 10 yıl dayanacak vs. Başka önerilerinizide bekliyorum fiyat bühçe 400 tl bi telefon önerin bana lütfen

lafbaz

Üye
elimde 3 aylık tertemiz c5-03 mevcut kvk garantili 400 tl ye satmayı düşünüyorum hiç bir eksiği ve nokssanı yokdur ilgilenirsen 0531 565 30 26 yada buradan bildirirsen cevap veririm

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
kardeş nokiadan şaşma bnce e90 commicinator :oke:

137muro137

137muro137

Üye
kardeşim elimde innov8 var ilgilenirmisin " 8gb 8mp 3g"

katliam_7789

katliam_7789

Üye
samsung tavsiye etmem nokıanın da c serisi ii değil bence...5800 güzel hoş dayanıklı telefon:oke:ama nokıa almayı düşünürsen e serisinden şaşma derim;)

kaptannova

Üye
5800 önerimdir... 6 aydır yapmadığım şey kalmadı ... yanlıs cfw atıp bozuyordum... tıkı yok suya düştü... 2 gün beklettim ekranda buhar kaldı 3 gün sonra geçti...

gorkemdirik

Üye
tabiki de LG Gm735 kardeş :):) düşünürsen satabilirim usta fiyat 300 garantili kutulu her şeyi var ...
[email protected]

bnmoc

Üye
iphone 2g 16gb

ahmet0651

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize teşşkr ederimde benm fiyat bühçem 400 tl maximum bana 5 10 sene dayanacak modası geçmeyecek internet için olacak bana video izle faceye gir vs hangi telefonu önerirsiniz vede telefon fiyatları düşermi temmuza kadar

pRime.

pRime.

Üye
Düşer düşer merak etme. Sana önerim temmuza kadar iyice para biriktir ve kendine bir C6-01 al. Istediğin herşey var ve eğer düzgün kullanırsan seni 5 seneden fazla götürecektir.

jayjay16

jayjay16

Üye
arkadaşlar hepinize teşşkr ederimde benm fiyat bühçem 400 tl maximum bana 5 10 sene dayanacak modası geçmeyecek internet için olacak bana video izle faceye gir vs hangi telefonu önerirsiniz vede telefon fiyatları düşermi temmuza kadar

O zaman iphone (2.el tabiki) ya da c6-01. ama c6-01 daha dayanıklıdır.seni daha çok idare eder. c6-01 inde 2. elini bulabilirsin 400 tl ye

hero_19

Üye
samsung omnia i8320 (samsung h1) var düsünürsen 380e verebilirim.

Asipoyraz34

Asipoyraz34

Üye
Sınırlı Seçenektense, beklemek daha mantıklıdır. 2-3 aya kalmaz inanılmaz düşüş yaşanıcak telefon fiyatlarında demedi demeyin.. Ama yok acelem var dersen ayrı konu.. Samsung modelleri ve kriterlerine göre,Nokia c6-01 yada sonyericsson vivaz, x10 mini, ve Alabilirsen şayet mükemmel cihaz olan, yaza kadar hem türkiyeye gelmiş ve fiyatı makul ise sonyericsson Xperia Neo derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...