telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaiL

Üye
    Konu Sahibi
telefon önerisi
slm arkadaşlar;
şu an nokia c5-03 kullanıyorum ve bu telefondan sıkıldım.
başka bir telefon almak istiyorum. fiyat olarak 700-800 TL civarı olsun.
oyun oynuyorum ama, oyun manyağı değilim,
genelde internete girerim.
kamerası güzel olsun, mümkünse flaşlı olsun.
ses kaliteside önemli,
telefonda biraz da dahili hafıza olsun...
bana bir telefon önerir misiniz?

Yunkaai

Yunkaai

Üye
ben live with walkmanda ısrarcıyım.

trecool

trecool

Üye
herkes neo v onerir bende oneririm ama atrix de o civarlardaysa bakabilirsin tam bilmiyorum

backwater

backwater

Üye
nokia n8 ve 701 öneririm,n8 12mp, 701 8mp kamera var ikiside flaşlı,701 1.3 ghz , n8 800 mhz hızında ,dahili hafıa 701 8gb, n8 i bilmiyorum ayrıca ikiside 32 gb kadar arttorılabiliyor,3 boyutlu oyunları ikiside ddstekler , prk oyun oynamıyorum demişsin bence bunlar ideal

MoonLife01

MoonLife01

Üye
701 AF yok neresi iyi kamerada ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Af ı aratmıyor o kadar yakın çekim yaptım kapıştıralım mı neo v ile ? Çünkü o fiyata önerebileceğin tek android neo v

SaiL

Üye
    Konu Sahibi
aslına bakarsanız, 701 e biraz daha eğilimliyim. ama şu xperia lar sekil olarak şahane telefonlar, kafam karıştı..

backwater

backwater

Üye
aslına bakarsanız, 701 e biraz daha eğilimliyim. ama şu xperia lar sekil olarak şahane telefonlar, kafam karıştı..

kafan karıştıysa media markt ,teknosa gibi teknoloji marketlerine gideceksin 701 ile xperialardan istediğini kurcalayacaksın hani oralarda örnek telefon koyuyorlar ya müşterinin incelemesi için, hangisi hoşuna giderse onu al

tempestshine

tempestshine

Üye
Xperia Neo V alabilirsin.Fiyat aralığı 660-849 TL.5MP kamerası var.Emin ol C5-03'den iyi çeker.Üstelik android.oyun oynarım demişsin.kaliteli oyun oynamak istiyorsan android almalısın.ben xperia neo v öneriyorum.ucuza bulursan kaçırma al.

SaiL

Üye
    Konu Sahibi
kafan karıştıysa media markt ,teknosa gibi teknoloji marketlerine gideceksin 701 ile xperialardan istediğini kurcalayacaksın hani oralarda örnek telefon koyuyorlar ya müşterinin incelemesi için, hangisi hoşuna giderse onu al

haklısın, ben de bu akşam iş çıkışı teknosa ya gidecektim zaten.
gidip bir bakayım, tabi varsa..
bugün bir arkadaş galaxy den bahsetti, bu galaxy ler nasıl..

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
haklısın, ben de bu akşam iş çıkışı teknosa ya gidecektim zaten.
gidip bir bakayım, tabi varsa..
bugün bir arkadaş galaxy den bahsetti, bu galaxy ler nasıl..
Samsung Galaxy Wonder bakmanı tavsiye ederim tip olarak güzel ve performansı da gayet iyidir fiyatı 730 TL civarı ;)

SaiL

Üye
    Konu Sahibi
ok, teşekkürler.. akşama bakayım, hoşuma gideni alırım,
alırsam buraya yazarım...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
ok, teşekkürler.. akşama bakayım, hoşuma gideni alırım,
alırsam buraya yazarım...
Rica ederiz :) Neo V yada Galaxy Wonder almanızı tavsiye ederim nokiaya hiç bulaşmayın derim :oke:

SaiL

Üye
    Konu Sahibi
ben şu ana kadar nokia dan başka telefon kullanmadığım için biraz tedirginim.
mesela xperia, neo v veya galaxy gibi telefon alırsam çoğu dosya formatlarını destekler mi..
mesela ben c5-03 te mp4 video izliyorum, arkadaşın samsung (modelini bilmiyorum) marka telefonu videoyu desteklemedi..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bende wonderle neo v arasinda kalmistim wonder aldim cok memnunum tavsiye ederim :)

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
ben şu ana kadar nokia dan başka telefon kullanmadığım için biraz tedirginim.
mesela xperia, neo v veya galaxy gibi telefon alırsam çoğu dosya formatlarını destekler mi..
mesela ben c5-03 te mp4 video izliyorum, arkadaşın samsung (modelini bilmiyorum) marka telefonu videoyu desteklemedi..
Galaxy W açar merak etmeyin Neo V de açar yüksek ihtimal o yönden endişeniz olmasın ;) Android telefon kullanmak eğlencelidir nokia (symbian) kullanmak gibi olmaz alınca uğraşınca anlarsınız :oke:

erdew

erdew

Üye
bence se live with walkman + android son güncellemesinıde alıyor herşey var telefonda

franzliszt

franzliszt

Üye
sony xperia u modeling bak

SaiL

Üye
    Konu Sahibi
XPERIA NEO V aldım, (750 TL)
çektiğim resim biraz kötü çıktı ya neyse...
yardımlarınız için teşekkürler...

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Beyaz neden aldin cabuk kirleniyor+ Cizik filan cok belli oluyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt