4 gündür bana kene yapışmış, yeni fark ettik..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Ayıptır sorması orda adamakıllı hastane yok mu yok o sorun yok bu sorun. Ya bizi yiyon sen yada yaşadığın yerdeki hastaneler geride kalmış durumda biraz..
Istanbul goz tebe egitim ve arastirma hastanesi kardesim isim gucum yok yalan mi söyleyeceğim sadece sizinle payasmak ve bilgi almak istedim o kadar

ismail

ismail

Üye
Ayıptır sorması orda adamakıllı hastane yok mu yok o sorun yok bu sorun. Ya bizi yiyon sen yada yaşadığın yerdeki hastaneler geride kalmış durumda biraz..
Istanbul goz tebe egitim ve arastirma hastanesi kardesim isim gucum yok yalan mi söyleyeceğim sadece sizinle payasmak ve bilgi almak istedim o kadar
Yanlış anlama yapıyosun demedim. Daha iyi bi hastaneye gitsene o zaman :) ve büyük ihtimalle öğrencisin buda işin gücün yok demek bi bakıma :) tabi öğrenciliği iş sayanlar var :) ama ben saymam ve bu arada bende öğrenciyim :) :)

• Beğen
Tepkiler: mısto61
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Geçmiş olsun kardeş, seneler önce okuldan kaçıp dereye yüzmeye gitmiştik, orada benimde koluma yapışmıştı, ufak bir acı fark ettim, elimi omzuma attım ki yapışmış emiyordu, bende çekip çıkardım :) şükür bir şey olmadı..Şimdiki keneler nasıl nereden geldi bilemem ama öncekiler bu kadar zehirli değildi bence.
Dayım o keneleri kollarına yapıştırıp rahatlattığını iddia ediyordu.Zehirsizdi yani şu an haberlerde duyduğumuz keneler gibi değildi. :oke:

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
kfahaa

kfahaa

Üye
Dayım o keneleri kollarına yapıştırıp rahatlattığını iddia ediyordu.Zehirsizdi yani şu an haberlerde duyduğumuz keneler gibi değildi. :oke:
Benim dayımda keneleri yüzüne yapıştırıyordu zevkli oluyormuşŞaka şaka yok öyle birşey

• Beğen
Tepkiler: mısto61
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
dediğim gibi kan almaktan gidiceksin:destere: her gun kan alıyorlar :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
ismail

ismail

Üye
Sorma arkadas kiz arkadasim zorla ozel hasyaneye götürdü orada keneye bakmiyorlarmis. O yuzden kan almadılar
Biraz araştır kardeşim sağlam bi hastaneye git sen. Ciddiye al hayatını ne kadar ciddi olamasanda

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice., OttomaN TigeR ve BelaMonte

mustimemos

Üye
son durum nedir?

kfahaa

kfahaa

Üye
Ölü

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:locked:

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar007 ve .NeXuS.
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Şimdide kız arkadaşıma kene yapışmış. Yok böyle bir şey arkadaş bir daha ormana çimenliğe gitmeyeceğim. Ne bu keneden çektiğim.

mürteza16

mürteza16

Üye
Senin kenelere noldu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt