4 gündür bana kene yapışmış, yeni fark ettik..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Konu kapanmasin yarin enfeksyon polikinligine gidecegim sanirim kan verecegim orada bakacaklar. Beyler normalde 30 tane şinav cekiyordum simdi 4 tanede zorlaniyorum :(

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve .NeXuS.

NEXUS

NEXUS

Üye
Konu kapanmasin yarin enfeksyon polikinligine gidecegim sanirim kan verecegim orada bakacaklar. Beyler normalde 30 tane şinav cekiyordum simdi 4 tanede zorlaniyorum :(
ölmeyesin :D
şaka bir yana ciddi bir durum olabilir bence biraz yat uyu , doktora git bu şikayetlerini de anlat olmadı başka doktora git bu kenenin etkisi yeni yeni başlıyor olabilir , veya ilaç kullanıyormusun?

xmustx

xmustx

Üye
geçmiş olsun.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
.NeXuS., post: 6924464, member: 2513078"]ölmeyesin :D
şaka bir yana ciddi bir durum olabilir bence biraz yat uyu , doktora git bu şikayetlerini de anlat olmadı başka doktora git bu kenenin etkisi yeni yeni başlıyor olabilir , veya ilaç kullanıyormusun?[/QUOTE]
Sabahtan akşama kadar uykum var zaten okulda uyuyorum da. Ilac kullanmıyorum. Belirtileri halsizlik ates kusma filan bunlari gormedim. Piskolojik olarak halsizligi gördüm. Dun durup dururken midem bulandi hafif cok hafif kusacak gibi oldum ama 20 dakika surmedi. Şimdi uyku harici sorun yok gibi.

sata3

sata3

Üye
:!!!:
, kırıklık, baş ağrısı, halsizlik, aşırı duyarlılık, kol, bacak ve sırtta şiddetli ağrı ve belirgin iştahsızlık bulguları ile başlar. Bazen kusma, karın ağrısı ve ishal olabilir.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geçmiş olsun, durumunu merak ediyoruz. Bilgilendir lütfen.

Arkadaşlar sohbete dayalı mesajlar silinmiştir. :zzz:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Siycey, mısto61 ve CaptainPrice.
turancen

turancen

Üye
Geçmiş olsun kardeş, seneler önce okuldan kaçıp dereye yüzmeye gitmiştik, orada benimde koluma yapışmıştı, ufak bir acı fark ettim, elimi omzuma attım ki yapışmış emiyordu, bende çekip çıkardım :) şükür bir şey olmadı..Şimdiki keneler nasıl nereden geldi bilemem ama öncekiler bu kadar zehirli değildi bence.

sata3

sata3

Üye
son durum ne @sasasa741

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Geçmiş olsun kardeş, seneler önce okuldan kaçıp dereye yüzmeye gitmiştik, orada benimde koluma yapışmıştı, ufak bir acı fark ettim, elimi omzuma attım ki yapışmış emiyordu, bende çekip çıkardım :) şükür bir şey olmadı..Şimdiki keneler nasıl nereden geldi bilemem ama öncekiler bu kadar zehirli değildi bence.

yalnis yapmissin eger kene vucudunun bir yerine yapisirsa kendin cikarmak yerine, hemen bir doktara gitmelisin cunku her ne kadar duzgun cikarsannbile kenenin bir bolumu orda kaliyor...

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim
turancen

turancen

Üye
yalnis yapmissin eger kene vucudunun bir yerine yapisirsa kendin cikarmak yerine, hemen bir doktara gitmelisin cunku her ne kadar duzgun cikarsannbile kenenin bir bolumu orda kaliyor...
Bu anlattıklarım 10 yıl önceydi, o zamanlar zehirli kene felan yoktu bence, kaç tane böyle kene çıkardım bilmiyorum, bu zamanlarda çıkan zehirli keneler yurt dışından bilerek ülkeye soktular, sırf para kazanmak için. Dünyanın parasını harcadılar bir işe yaramaz iğne için.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve Van Hohenheim
kfahaa

kfahaa

Üye
Bu anlattıklarım 10 yıl önceydi, o zamanlar zehirli kene felan yoktu bence, kaç tane böyle kene çıkardım bilmiyorum, bu zamanlarda çıkan zehirli keneler yurt dışından bilerek ülkeye soktular, sırf para kazanmak için. Dünyanın parasını harcadılar bir işe yaramaz iğne için.
Adam haklı :}

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Haytaneye gittim enfeksyon polikinligine anlattim durumu atesin cikti mi filan dedi yok dedim. Kan verecektim de bilgisayarlarinin sistemi mi ne bozukmus bir bucuk saat bekledim gelmedi bende yarin gelirim dedim eve gittim. Yarin elimdeki barkotlarla tekrar gideceğim kan verecegim. Aksadi aksadi hala bir sey var mi belli degil. Yukaridaki arkadas harbi para kazanmak icin yurt disindan zehirli kene getirdiklerine inanamiyorum...

• Beğen
Tepkiler: mısto61
sata3

sata3

Üye
Haytaneye gittim enfeksyon polikinligine anlattim durumu atesin cikti mi filan dedi yok dedim. Kan verecektim de bilgisayarlarinin sistemi mi ne bozukmus bir bucuk saat bekledim gelmedi bende yarin gelirim dedim eve gittim. Yarin elimdeki barkotlarla tekrar gideceğim kan verecegim. Aksadi aksadi hala bir sey var mi belli degil. Yukaridaki arkadas harbi para kazanmak icin yurt disindan zehirli kene getirdiklerine inanamiyorum...
Geçmiş Olsun Yarın Ola Hayrola

kfahaa

kfahaa

Üye
O zamana kadar ölürsün

NEXUS

NEXUS

Üye
.NeXuS., post: 6924464, member: 2513078"]ölmeyesin :D
şaka bir yana ciddi bir durum olabilir bence biraz yat uyu , doktora git bu şikayetlerini de anlat olmadı başka doktora git bu kenenin etkisi yeni yeni başlıyor olabilir , veya ilaç kullanıyormusun?
Sabahtan akşama kadar uykum var zaten okulda uyuyorum da. Ilac kullanmıyorum. Belirtileri halsizlik ates kusma filan bunlari gormedim. Piskolojik olarak halsizligi gördüm. Dun durup dururken midem bulandi hafif cok hafif kusacak gibi oldum ama 20 dakika surmedi. Şimdi uyku harici sorun yok gibi.[/QUOTE]
Sarılığın belirtileri bunlar bendede öle olmuştu sarılık teşhisi konuldu , bunun için doktora git sarılık önemli birşey çünkü.

Siycey

Siycey

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Van Hohenheim, mısto61 ve 1 kişi daha
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:polis: Fazla dağıtmayın ve unutmayın ki muhabbet gereksizlerde yapılır. :)

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice., Siycey ve mısto61
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşlar, iyi niyetimin suistimal edildiği düşünüyorum!!!

Konu dışı yorumlar silinmiştir. :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey ve mısto61
ismail

ismail

Üye
Ayıptır sorması orda adamakıllı hastane yok mu yok o sorun yok bu sorun. Ya bizi yiyon sen yada yaşadığın yerdeki hastaneler geride kalmış durumda biraz..

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve Van Hohenheim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt