GM Discovery 2 [4.4.4] XperiaUI Custom Rom

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Orjinal romdaki kamera ve mesajlar uygulamasını bu roma nasıl gömebiliriz bu romda ses kaliteli ve oldukça yüksek

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Deneriz hocam. Ama çalışacağını sanmıyorum.
Orjinal romdaki kamera ve mesajlar uygulamasını bu roma nasıl gömebiliriz bu romda ses kaliteli ve oldukça yüksek
Hocam Stcok romu kurmadım ama app dizinine baktım kamera ve mesaj uygulamasına ait olabilecek uygulama görmedim. Stock romdan es file manager ile mesaj ile kameranın apk'sını alıp xperia roma kurmayı deneyin belki çalışır. Ama rom sony tabanlı olduğu için çalışacağını sanmıyorum. Google kamerada kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

seytanazapta666

Üye
arkadaslar romu kurdum iyi guzelde ana ekranda birde kilit ekranında telefonun ekranı kıprasıyo neden yapar bunu iki kere kurdum romu duzemedi ama sürekli yapmıyor ara sıra yapıyor orj romda bide biir rom daha denemiştim onlarda yapmıyor

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
ekranda titreme gibi oluyor o zamanla ortaya çıkan bişey bendede oldu sonra gidiyor.Telefon beyaz mı?

seytanazapta666

Üye
iwet beyaz ins gider

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Kurmaya değer miki bilemedim

seytanazapta666

Üye
taam sürümü ne zaman cıkarkine ben betasını kullanıyom zaten guzel rom mıuı dan sonra begendiğim rom bu

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Ayrıca bu romda da opera minide fırlatma sorunu var düzeltme imkanı varmı

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Kırpışma sorunu bendede var hemen hemen her romda aynı sıkıntıyı yaşamadım.Telefon panel değişimi gördü ondan sonra başladı bende bu sıkıntı. Daha çok şarj azken oluyor

seytanazapta666

Üye
Aynen benimde ekran değişti sonra olmaya basladı ama benimki hic kesilmiyor bir yapıyor bi yapmıyor

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik sıkıntısına çözülmemişti keşke hiç garantiue göndermeseydim

seytanazapta666

Üye
Xpsotte calısma bende ayrıca yedek falan diyo kalıyor recovery falan yazıyor

nuke66

nuke66

Üye
Şuan ben de bu romu kullanıyorum ekranda titreme olayı bende de oluyor ara sıra, benim tel sıfır daha bir aylık herhangi bir tamir de görmedi. Bazen recovery modda da oluyor romla alakasının olduğunu sanmıyorum.
Ayrıca xposed sorunsuz çalışıyor

kyobekir

Üye
Hocam discovery bire yukleyebiliyozmu birde trm recovery şartmi normal kurabilirsiniz ona gore indircem tskler cevabını bekliyorum
Kurulumunda aciklarsan seviniriz tskler saol varol paylaşım için guzele benziyor

ecel227

Üye
Discovery 2 plus icin uygun mu hocam

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Plus cihazlarda hafıza kartını görüyor ama telefon hafızası görmüyor en azından bende öyle

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
nuke66

nuke66

Üye
Gps ve pusula çalışmıyor bende herkeste var mı aynı sorun

Üst Alt