[4.4.2KİTKAT] DN3 v5.5 04-09-2014 NOTE 2 [S5 Tema s5 Uygulamaları Note 3 özelliği] [360DPI]

Sponsorlu Bağlantılar

aşikar53

aşikar53

Üye
Yeni rom deneyenler yazabilir mi eksiklerini artilarini pls ☺link i bekliyoruz ☺

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Yeni rom deneyenler yazabilir mi eksiklerini artilarini pls ☺link i bekliyoruz ☺
deniyip yazacam :) linki buldum:
deniyip yazacam :) linki buldum:

denendi lanchur hiç güzel değil hatalar giderilmiş ama launcheri pek beğnmedim son fotoda olduğu gibi uygulamalar widget kısmı cıkarılmştır

• Beğen
Tepkiler: aşikar53
bLnmz

bLnmz

Üye
Launcherin neyini begenmedin haci guzelmis?

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Launcherin neyini begenmedin haci guzelmis?
eksileri(-)
note 3 launcher yok yerine s5'in fazla sade teması var
artıları(+)
widget s5 widget
bildirim cubuğu s5
ayarlarda çalışmayan bişey yok
s5 araç kutusu gelmiştir

simgeleri s5 simgesi için recoveryden kurun bu rc 2 içinidr

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bLnmz
bLnmz

bLnmz

Üye
eksileri(-)
note 3 launcher yok yerine s5'in fazla sade teması var
artıları(+)
widget s5 widget
bildirim cubuğu s5
ayarlarda çalışmayan bişey yok
s5 araç kutusu gelmiştir

simgeleri s5 simgesi için recoveryden kurun bu rc 2 içinidr
Twrp ile rc2 romunu abimin telefonuna yukluyorum. Samsung ekraninda kaliyor. :(

bLnmz

bLnmz

Üye
saat ilerledikce gözden kaçan şeyler olabiliyo :)
Yok kardeşim ondan değil. Telefona bir türlü Facebook uygulamasını yükleyemiyorum. Kafayı yemek üzereyim. Play'den indirmeye çalıştığımda Hata Kodu: -24 diyor uygulama iniyor ama yüklenmiyor :@

eyetkin

eyetkin

Üye
Bende uygulama yüklemiyor apk dosya ların hiçbirini yükleme di neden ini bilen varmı

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Google Play'den Facebook uygulamasını indirmeye çalışır mısın?
aynı sorun bende de var ama herşeyde yapmıyo samsung klavyeye türkçe sözlük indirirken karşılaştım %0da kalıyo telefonu aç kapa yaptım tekrar indir deyince düzeldi
Bende uygulama yüklemiyor apk dosya ların hiçbirini yükleme di neden ini bilen varmı
Telefonumuzun Ayarlar menüsünden Uygulamalar > Bilinmeyen Kaynaklar (Market dışı uygulamalar) açık olmalıdır.

bLnmz

bLnmz

Üye
aynı sorun bende de var ama herşeyde yapmıyo samsung klavyeye türkçe sözlük indirirken karşılaştım %0da kalıyo telefonu aç kapa yaptım tekrar indir deyince düzeldi
Telefonumuzun Ayarlar menüsünden Uygulamalar > Bilinmeyen Kaynaklar (Market dışı uygulamalar) açık olmalıdır.
[ÇÖZDÜM] Google Play Hata Kodları Onarımı - RESİMLİ ANLATIM - MaxiCep
Marketten indirirken hata alan varsa bunları yapması gerekiyor önce.
Şu an bende problem yok. Widget sayfasını falan güzel yapmışlar. Ama yine Müzik player açıkken ekranı kilitleyince mesaj gelirse kilitleniyor..

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
eyetkin

eyetkin

Üye
Blmnz bu google play kiesten yapınca orijinal yazılı mi yüklüyor yoksa bu rom un hatasını mi gideriyor.kies le yazılımı attıktan sonra tekrar rom u yüklemek mi gerekiyor?
Ben eski Roma döndüm google play hatası yok dn3 4.3 e

bLnmz

bLnmz

Üye
Blmnz bu google play kiesten yapınca orijinal yazılı mi yüklüyor yoksa bu rom un hatasını mi gideriyor.
Verdiğim linkteki anlatım, cihazına fabrika çıkışı yazılımını yüklüyor. Sonrasında TWRP Recovery kurup ilk mesajda anlatılanları yapıcaksın. Kesin çözüm istiyorsan bu şekilde. Ben 2 gün farklı yöntem aradım bunu zar zor keşfettim :)

eyetkin

eyetkin

Üye
Verdiğim linkteki anlatım, cihazına fabrika çıkışı yazılımını yüklüyor. Sonrasında TWRP Recovery kurup ilk mesajda anlatılanları yapıcaksın. Kesin çözüm istiyorsan bu şekilde. Ben 2 gün farklı yöntem aradım bunu zar zor keşfettim :)

tamam bende düzeldi biraz zahmetli oldu ama eyvallah
bi eskiden bazı uygulama yüklemiştim şimdi cihazınız bu sürümle uyumlu degil diyor
normalde 4.1.2 de kullanıyordum bilginiz varmı

Son düzenleme:

Üst Alt