[4.4.2KİTKAT] DN3 v5.5 04-09-2014 NOTE 2 [S5 Tema s5 Uygulamaları Note 3 özelliği] [360DPI]

Sponsorlu Bağlantılar

pirana962

pirana962

Üye
teşekkürler .küçük bi wifi sorunu çıktı ancak onuda hallettim eline sağlık...:heyo:

• Beğen
Tepkiler: cici60 ve bLnmz

tarkansu

Üye
BEN YÜKLEDİM TEMA DAHİL PERFECT ÇALIŞIYOR

• Beğen
Tepkiler: cici60 ve bLnmz
aslls

aslls

Üye
yha arkadaşlar ben s5 temasını yükleyemedim bu install dan direk flash install açıyor!!! yardımcı olabilirmisiniz???
ayrıca benimkinde ultra güç tasarruf modu diye bişi de yok :( üstteki link son sürüm ise onu indireyim bari :)

Son düzenleme:
bLnmz

bLnmz

Üye
4.4.4
2 RC2 olan linki indir konuda yaza adimlari uygula :)

aslls

aslls

Üye
4.4.4
Tamamdır hallettim fakat bu seferde rehberi içe aktarırken böyle bir hata alıyorum ve rehberin yarısını almıyor... rehberi içeri aktarabilirsem başka bir sorun gözükmüyor...

bLnmz

bLnmz

Üye
Tamamdır hallettim fakat bu seferde rehberi içe aktarırken böyle bir hata alıyorum ve rehberin yarısını almıyor... rehberi içeri aktarabilirsem başka bir sorun gözükmüyor...
Rehberde seçeneklere gir. Sil'e tıkla tümünü seç ve sil.
Sonra Ayarlar > Genel > Uygulama Yöneticisi > "Hepsi" kısmına gel. Rehberi bul.
Sırasıyla;
Durmaya Zorla / Önbelleği Sil / Veriyi sil de.
Sonra kapat o sayfayı. Tekrar rehbere gir ve nerenden aktaracaksan tekrar dene.

aslls

aslls

Üye
Rehberde seçeneklere gir. Sil'e tıkla tümünü seç ve sil.
Sonra Ayarlar > Genel > Uygulama Yöneticisi > "Hepsi" kısmına gel. Rehberi bul.
Sırasıyla;
Durmaya Zorla / Önbelleği Sil / Veriyi sil de.
Sonra kapat o sayfayı. Tekrar rehbere gir ve nerenden aktaracaksan tekrar dene.
Denedim malesef gene olmadı

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Denedim malesef gene olmadı
Recoveryden acıtğımızda wipe'den telefonu yedekleyip temiz kurulum için
işaretlediklerimiz dalvik, cache ,system ,data ,internal storge seçip hafızayı siliyoruz.
4.4.4
kardeş sen rc 2 de note 3 launcher yada note 2 launcher eklebilirmisn denedim becerim eklenirse süper olur yoksa rc 1 devam etcem :)

aslls

aslls

Üye
Cihazı Recovery Mod'da aç.
Karşına gelen menüden Wipe Dalvik Cache yap.
Advanced'e gir. Fix Permissions yap. Dene hocam.
Buda olmadı malesef ben sıfırdan tekrar bir kurulum yapayım olmazsa gene başka bir çare bakacağız artik

tarkansu

Üye
sonradan kötü sonuçla karşılaşmamak için rom yüklemeden önce mutlaka samsung kies ile backup alınmalı, ki sonradan restore edince çok iyi oluyor versiyon güncel ve eski prog,mesaj,rehber vs.geri geliyor ;)

bLnmz

bLnmz

Üye
Recoveryden acıtğımızda wipe'den telefonu yedekleyip temiz kurulum için
işaretlediklerimiz dalvik, cache ,system ,data ,internal storge seçip hafızayı siliyoruz.

kardeş sen rc 2 de note 3 launcher yada note 2 launcher eklebilirmisn denedim becerim eklenirse süper olur yoksa rc 1 devam etcem :)
Bu launcher daha iyi bence. Bak ekran görüntüsü atim Widget'leri bulamadıysan.
Ana ekranda ekrana basılı tut.

Widgetler'e tıklarsan bu sayfa açılır.

Home Screen Settings'e tıklarsan da bu sayfa açılır. Home Screen Settings'ten resimdeki ayarı uygula. Touchwiz ile devam et :)

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Bu launcher daha iyi bence. Bak ekran görüntüsü atim Widget'leri bulamadıysan.
Ana ekranda ekrana basılı tut.

Widgetler'e tıklarsan bu sayfa açılır.

Home Screen Settings'e tıklarsan da bu sayfa açılır. Home Screen Settings'ten resimdeki ayarı uygula. Touchwiz ile devam et :)
bunları görmüştüm kardeş ama simgeler kocaman oldu menüsü hoşuma gitmedi ana ekran iyi hoş ama menüsünde simgeler kocaman bak bu sekil diyorum

bLnmz

bLnmz

Üye
bunları görmüştüm kardeş ama simgeler kocaman oldu menüsü hoşuma gitmedi ana ekran iyi hoş ama menüsünde simgeler kocaman bak bu sekil diyorum
Evet o benimde canımı sıkıyor. Bir hal çaresine bakmak gerek :ehe

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Evet o benimde canımı sıkıyor. Bir hal çaresine bakmak gerek :ehe
rc 1 kullanıyorum tek farkı s5 widget ultra güç bide kilt ekran bide bazı hataların giderilmiş olması sanrım Rc 3 cıkana kadar bunu kullanacam:ehe

aslls

aslls

Üye
Hala rehberi içeri aktaramiyorum sıfırdan tekrar kurulum yaptım ama gene olmadı bu işe bir çözüm yok ise ilk sürüme bari döneyim :D

bLnmz

bLnmz

Üye
Hala rehberi içeri aktaramiyorum sıfırdan tekrar kurulum yaptım ama gene olmadı bu işe bir çözüm yok ise ilk sürüme bari döneyim :D
Sen rehber yedeğini neren aktarmaya çalışıyorsun?

bLnmz

bLnmz

Üye
Google üzerinde yedeğin yok mu yada Samsung Account'ta?
Yoksa şöyle yap. İllede 4.4.2 kullanmak istiyorum dersen eski sürüme dön. SD karttan Rehber vs. yedeklerini Kies ile al. Buradaki 4.4.2 RC2'yi kur. Aldığın yedekleri telefonuna gönder.

aslls

aslls

Üye
Google üzerinde yedeğin yok mu yada Samsung Account'ta?
Yoksa şöyle yap. İllede 4.4.2 kullanmak istiyorum dersen eski sürüme dön. SD karttan Rehber vs. yedeklerini Kies ile al. Buradaki 4.4.2 RC2'yi kur. Aldığın yedekleri telefonuna gönder.
Tamam fikir güzel teşekkür ederim. Akşam bir deneyim bakalım;)

• Beğen
Tepkiler: bLnmz

Üst Alt