GM Discovery 2 [4.4.2].[MIUI 5.4.3] [KUSURSUZ]!!

Sponsorlu Bağlantılar

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Miui kurduktan sonra yaptığınız ayarlar neler.Bende Şarj su gibi gidiyor.Telefon Spotifyde 63°C kadar ısındı.Ne yapmam gerek. İşlemciyi 700 küsür ile 800 kürlsür olanın arasında bırakıyorum.Açarsam telefon alevlenir gibi geliyor.
Hocam o bana da olmuştu. Bir bug sanırım, boştayken bile işlemcinin yarısından fazlasını kullanıyor. Antutu CPU Master ile işlemcinin frekansını düşürüp tekrar yükseltirseniz sorun çözülür muhtemelen. Ama bunun için roota, dolayısıyla bir bilgisayara ihtiyacınız var. :D

Aida 64 gibi bir programla işlemcinizi kontrol edin bakalım.

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Hocam Want to hocamızın paylaştığı kerneli kuruyor musunuz?

Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
arkadaşlar çok ısınma var, ayrıca SD card istiyor benden. swiftkey'e dil yüklerken kuramıyor dili, kamera ile fotoğraf çekmiyor, please insert SD card before using camera diyor.. ne yapmam lazım ?
Isınma için cpu master ile frekansı düşür, kamera için bişey diyemicem :oke:

muratayozen23

muratayozen23

Üye
Arkadaşlar merhaba günlerdir miui rom deniyorum ne bulsam yükledim sürüm olarak ama bu yazıda ki ROM dahil hepsinde ana ekran dokunmatik sorunu var bunu nasıl aşabilirim lütfen yardımcı olun..

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Arkadaşlar merhaba günlerdir miui rom deniyorum ne bulsam yükledim sürüm olarak ama bu yazıda ki ROM dahil hepsinde ana ekran dokunmatik sorunu var bunu nasıl aşabilirim lütfen yardımcı olun..
@want to gerekli img linkini atabilir belki vardı sanırım

muratayozen23

muratayozen23

Üye
Boot.img diyorsun sanırım onu denedim bir tanesini bootta takıldı kaldı.. Bu arada o boot zipini direk TWRPden install diyerek kuruyorum doğru mu yapıyorum acaba..

want to

want to

Üye
Boot.img diyorsun sanırım onu denedim bir tanesini bootta takıldı kaldı.. Bu arada o boot zipini direk TWRPden install diyerek kuruyorum doğru mu yapıyorum acaba..
Yeni sürümler ile çalışmayalabilir. 5.5'li bir sürüm deneyin. Veya bilgisayar'dan biraz anlayan varsa kernel port konusundaki işlemi uygulayın.
Benim boot.img'yi taban alın.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Yeni sürümler ile çalışmayalabilir. 5.5'li bir sürüm deneyin. Veya bilgisayar'dan biraz anlayan varsa kernel port konusundaki işlemi uygulayın.
Senin paylaştığın , miui dışındaki tüm romlarda başarılı bu rom için ayrı yapılmalı tekrar Teşekkürler

muratayozen23

muratayozen23

Üye

Peki boot.img yüklerken zipten çıkartarak mı img install kısmından yüklemem gerek yoksa zip olarak mı ?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
@want to sadece kernel değiştirmemiz yetiyor mu? ramdisk oynamalımıyım. Kernel içerisinden bir şey mi değiştireyim kısaca anlatırsan kernel işlemini yaparım ben

muratayozen23

muratayozen23

Üye
ben zaten bu romu kullaniyorum haftada bir guncelleme geliyo indiriyom kuruyorum 5.8.6 oldu su an yaklasik bir aydir kullaniuorum hicbir sikintisini gormedim dokunmatikte de sikinti vardi boting yukleyince o da duzeldi cok memnunum valla kullandigim en guzel rom bu google klawye olmasa daha iyi olurdu ama bence

Hocam bu ROM için kullandığım booting.img i bana link olarak atar mısın kullanmak istiyorum ama bu dokunmatik can sıkıcı oluyor kullandığım bootingler ile de boot da kalıyor kullandığın botting.img dosyasını ya da linki ni göndeirsen çok makbule geçer..

Üst Alt