GM Discovery 2 Discovery 2-AOSP ROM 4.4.2 Deodex

Sponsorlu Bağlantılar

ESRİYEN

Üye
bu rom 2 pluslara uygun değilmi

seytanazapta666

Üye
damam hallettim usta kilitle ilgili bir seydi heralde kapttim duzeldi simdilik sorun yok gibi dabe sinyal gucu yanlis gostermiyorsa ful cekmiyor gosteriyo telefonu hatta 2 dise kadar da dusuyor vodafon kullaniyorum ful cekmesi lazim ewde ama dedigim gibi iki dis gosteriyor

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Hocam romla alakalımı bilmiyorum ama s4 de full çeken vodafone discovery 2+ da 2 diş ile 3 arasında gidip geliyor.

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Çekim gücü az , google da araştırıp build.prob düzenleyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: TheLost72

Radresword11

Üye
Şimdi recovery e tik atıp indirdiğiniz recovery seçin diyorsunuzda o nasıl oluyor onu anlamadım hocam :)

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Sol taraftaki tiklerden sadece recovery tikli olsun sağdaki 3 nokta dan indirdiğiniz recovery.img dosyasini seçin ve downloada basıp pcye bağlayın

Radresword11

Üye
yaptım ama kardeş program hata verdi yine

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Hocam hata kodunu google da yada söyleyin ben araştırayım

Radresword11

Üye
5054 hata kodu hocam
o programda downloadda DA DL ALL tiki işaretli olacakmı

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Hayır Da Dl All isartli olmasin
Telefonu bagarken ses açma ve güç tuşuna basılı bağlayın
Spflash tool u yönetici ve windows 7/xp sp2 modlarında deneyin
Farklı usb portları deneyin

Radresword11

Üye
PMT changed for the ROM; it must be downloaded. böyle bi uyarı geldi hocam
Hocam tamam düzeldi :) indirdiğim recovery i telin hafızasına attım. mobileuncle tools dan yükledim :) yinede sağol ilgilendiğin için :)

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Eğer stabil ve AOSP Rom arayan varsa bu Rom'u denesinler. Bug yok denecek kadar az, en azından ben bugla hiç karşılaşmadım.
Link kırılmış, 1-2 saate tekrardan upload ederim.

• Beğen
leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
En son sd kartı yada ana hafızayı görmüyordu bu rom. Miui için hazırlanan sd fix te işe yaramıyordu. Herhangi bir sd fixi varmı orjinal konusunda?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
En son sd kartı yada ana hafızayı görmüyordu bu rom. Miui için hazırlanan sd fix te işe yaramıyordu. Herhangi bir sd fixi varmı orjinal konusunda?
Rom'da hafızayı görme sorunu yok, belki diğer AOSP ile karıştırmışındır.

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
Rom'da hafızayı görme sorunu yok, belki diğer AOSP ile karıştırmışındır.
Senin cihaz 2+ mı? En son kurduğumda hafızayı görmemişti ama hangi hafıza olduğunu hatırlamıyorum. Sd mi internalmı?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Benim cihaz Discovery 2 normali,
Yeni indirme linkini ekledim, Artık indirebilirsiniz.

memo4535

memo4535

Üye
suan indiriyorum insallah fazla hatası yoktur.miuinin son sürümleri stabil değil.
2.8.70 twrp ile kurdum açılış animasyonu gelmiyor

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
suan indiriyorum insallah fazla hatası yoktur.miuinin son sürümleri stabil değil.
2.8.70 twrp ile kurdum açılış animasyonu gelmiyor
Opps özür dilerim, yanlış dosyayı upload etmişim, bende denedim boot olmadı, Şimdi doğru olanı upload ediyorum, kusura bakmayın :/

memo4535

memo4535

Üye
:(
bekliyorum
Güzel bi fix paketi ayarliyorum beyler su beyaz cizgi falan bootanimationdan kaynaklaniyormus orjinal bootanimation falan koycam

• Beğen
Tepkiler: TheLosT.PG
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
:(
bekliyorum
Güzel bi fix paketi ayarliyorum beyler su beyaz cizgi falan bootanimationdan kaynaklaniyormus orjinal bootanimation falan koycam
Yapmışken build.prop'u da düzenlersen iyi olur

Üst Alt