GM Discovery [4.4.2][Aosp] LegenD Rom v10 Android L Edition

Sponsorlu Bağlantılar

LegenD Rom v10'dan memnun kaldınız mı?

• Evet memnun kaldım

Kullanılan: 53 98.1%
  • Hayır hiç memnun değilim

Kullanılan: 1 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    54

kozdemir26

Üye
modlu NOVA LUNCHER YÜKLEMESEK BİR ŞEY OLURMU ?

TEŞEKKÜRLER BURA333 VE DİĞERLERİ
arkadaşlar bu rom da OTG DESTEĞİ VARMI? ARKADAŞLAR BİLEN VARSA SOYLESİN BUĞRRA SANADA SÖYLUYOOM
Hayır bu rom da oTg desteği yok bunun için kernel yazılması gerekli çünkü USB ye enerji alışverişini kernel kontrol ediyor.yeni kernel yazılması içinde mediatek in kaynak kodlarını vermesi lazım

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Quadro 4 var bende ama hiç Bi yerde buna ait ne rom nede Bi modifikasyon var bu rom kurabilir mıyım

xtolga34x

xtolga34x

Üye
Hocam cwm recovery modunu kitkat için nasıl yükleyebilirim eski jellybean cwm modundan bahsediyorsunuz sanırım onu kitkata nasıl yükleyebilirim ?

gangstar3535

Üye
ANLADIM SAOL

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Yaa bi su konuyla ilgilenen olursa sorularımiz var cevap alamıyoruz

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Giwililer bu romu yukleyemezsin bu sadece discovery 1 icin portlanmistir

Ümit Karadeniz

Üye
Oooooo bugra abi sen buralardadamı gezerdin. çoğu kişi güzel dedi bende yüklim dedim bakalım :)

immortal_samsunspor

immortal_samsunspor

Üye
şu romdan sırf bildirim çubuğu ve google arama wigdet yüzünden kaldırdım

mustipa

mustipa

Üye
hep merak ediyordum nasıl bir rom diye şimdi yükledim süper bir rom emeğine sağlık:biggrin:

Emrebali05

Emrebali05

Üye
İmmortal samsunspor bana da v8e oranla daha az performansli geldi neden boyle oldu anlamadim bildirim cubuguna ayar cekebilirsin kendin bu arada :)
Bugra sana bisi sorucam bu otg isini gmd de aktif hale getirilemezmi bazi arkadaslar muhendis modundan voltaj verilebiliyor diyor fakat okuma yapmiyor filan diyor bu mumkun mu acaba eger gorursen lutfen cevap ver

omer_8181

Üye
Merhabalar, öncelikle çabalarınız için teşekkür ediyorum.
Daha önce hiç bu işlerle uğraşmamış birisi olarak beni mazur görün lütfen.
Telefonumda 4.4.2 final sürümü yüklü. Kingo Root programıyla root atmayı düşünüyorum. Yalnız Cwm recovery nasıl yükliyecem hiç anlamadım. Clockworkmod sitesindeki rom manager apk'sını yüklesem olur mu? Olmazsa nerden ve nasıl yüklemem gerek?
Bir de imei yedeği felan almam gerekiyor mu? Veya rehber vb. şeyler silinir mi?
Şimdiden teşekkürler, İyi Günler.

sergen5885

Üye
V11 gelecek mi

omer_8181

Üye
arkadaşlar CWM 'den yüklerken hata alıyorum. Installation aborted hatası veriyor. ne yapmam gerek?

omer_8181

Üye
Cwm sürümün ne
6.0.2.8 .
mobileuncletools ile yüklemiştim hiç bi şekilde çalıştıramadım. bir dizi uğraş sonunda rashr uygulamasıyla Philz recovery attım. onunla yüklemeyi başardım. ilgiliniz için teşekkür ederim.

byAndroid

byAndroid

Üye
Annemin telefonda son sürüm kitkat yüklü ama cihaz çok yavaş ve sapitiyor :D jb ye mi dönsem bu romu mu yuklesem kafam karıştı romu deneyenler görüşlerini yazabilir mi birde başka güzel rom var mı stabil olsun yeter

atay17

Üye
storage/sdcard0/softkeyenabler/build.prop.temp:open failed Bu fixi kurduktan sonra bu hatayı alıyorum çözümü ne?

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Ya quadro 4 e yuklenirmi biri cevap versin

kivi111

Üye
Yaa ayarlarım gidiyor. Telefonu yeniden baslatınca facebook twitrer vs hesaplardan cıkıyor sonra ne bileyim klavy ayarlarım gidiyor neden?