3Gs Nasıl Dfu Moddan Çıkarabilirm ? :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
3Gs Nasıl Dfu Moddan Çıkarabilirm ? :(
Arkadaşlar cihazı bi türlü restore edemedim. Tam sonlarına gelmiştiki hata verdi kapandı cihaz tekrar dfu moda geçti tam 4 gündür dfu moddan çıkmıyor. İ tunese takınca anında bildrm geliyor zaten yükleme gerekli felan redsnowda connected soft dfu yazıyor cihazın şarjıda bitmek bilmiyor zaten heralde usb den çekince kapanıyor galiba yoksa biterdi 4 günde. Power + Home tuşlarına basılı tutuyorum çıkıyor anında tekrar giriyor naparsam yapayım çıkmıyor bir türlü. Restore etsem 1600 hatası veriyor paso irebden felan çok denedim sanırm restore için normal dfu deil PWNED DFU gerekiyormuş. Normalınden çıkaramıyorumki pwned dfu ya alayım. Lütfen yardım edinde şunu nasıl çıkarabilirm DFU moddan yoksa kıracağım cihazı ya 1 haftadır kullanamıyorum ki 2 hafta önce aldım birde. Programı felan varmıdır napayım nasıl çıkaracağız arkadaşlar bunu dfu moddan yardım edin lütfen. :/

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar dfu dan çıktm yani 6.1.3 yükleyerek şimdide aktivasyon istiyor cihaz simkilitli. Nasıl açabilirm ??

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar dfu dan çıktm yani 6.1.3 yükleyerek şimdide aktivasyon istiyor cihaz simkilitli. Nasıl açabilirm ??

altay666

altay666

Üye
Shsh kaydın var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt