3G Bir Türlü Bağlanamıyor!..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kcr

Üye
    Konu Sahibi
3G Bir Türlü Bağlanamıyor!..
Hat Vodafone. İnternet ve Live ayarının ikisiyle de denedim. Yüksek hızda veri aktararımı etkin. İnternet paketi açısından sorun yok. 3G'yi açtığım zaman 3.5G yazısı da geliyor. İnternete bağlanmaya çalıştığım zaman "Bağlanılamadı, bağlantı yok" diyor. Gsm'i seçtiğimde internete sorunsuz giriyor; 3G'ye geçince bir türlü olmuyor. Anlamadım gitti...

asigsasi

asigsasi

Üye
bunu operatör un ile konuşman lazım

- - - Eklendi - - -

bazen 3g de çalışma felan oluyor bir gün sürebiliyor turkcell de de oluyor ara sıra

kcr

Üye
    Konu Sahibi
bunu operatör un ile konuşman lazım

- - - Eklendi - - -

bazen 3g de çalışma felan oluyor bir gün sürebiliyor turkcell de de oluyor ara sıra

Konuştum; sorun yok, kullanabilirsiniz diyorlar.

asigsasi

asigsasi

Üye
ayarları tekrar gönder kendine internet üzerinden my vodafone ye gir şifrenle ayarları telefonuna tekrar gönder

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
GSM de açıp sorun olmuyorsa, 3G açıp sorun çıkarıyorsa bence hattın 3Gsi/yi açık değildir/desteklemiyordur. Bilmiyorum aklıma ilk gelen bu oldu.

kcr

Üye
    Konu Sahibi
İnternet sayfasından girip ayarlarını kendim kontrol ettim, gönderdim. Hat da sim de tel de hepsi hazır ama olmuyor işte.

LordSeco35

Üye
bendede aynı sorun var fp1 de bu sorun yoktu. Cihazım 603 fp2

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

LordSeco35

Üye

FP2den Gelen Birşey Olduğunu Zannetmiyorum. Benim Cihazımda FP2, Ve Birçok FP2 Kullanan Vodafoneli Kişiler Var.

ben aveayım kardeş. Çok kopmalar vs oluyor. Bazen hiç girmiyor. Edgede sorun yok. 3.5gde böyle oluyor.

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
hatla değil telefonla alakalı

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Sorunun kaynağı anlaşıldı arkadaşlar. Gsm-3g sinyali zayıflamasındanmış. Sinyal kuvvetli olunca sorunsuz bağlandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt