• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

3D SOUND RingTones Part2 (Söz verdiğim gibi) Kesin Kalite Garantisi Veriyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhanc05

Üye
    Konu Sahibi
3D SOUND RingTones Part2 (Söz verdiğim gibi) Kesin Kalite Garantisi Veriyorum

Daha öncesinden bildiğiniz gibi burada 3D SOUND RingTones paylaşımı yapmıştım.Link hemen altta.
http://www.maxicep.com/wav-mp3-melodiler/3d-sound-ringtones-128kbps-kaliteli-453649.html

Orada söylediğim gibi 2. partisini oluşturdum.Gerçekten kaliteli ve hepsi indirmeye değer.
Ben fazla konu açmam ama sizler için kaliteli bir site için kaliteli hizmet vermek istedim.
Çoğu arkadaşlar burda yada başka bir yerde benim kandırma tabirimle konu açıyorlar indirince hüsran.Malesef bu durumdan hoşlanmıyorum.

Neyse sizlere paket içeriğinden bahsediyim içerisinde:
-Az ve Öz
-Paket 21 ses dosyası,
-En fazla ses uzunluğu 29 sn,
-Hepsi gerçek sesler,
-Kaliteli sesler tiz vs yok.(net)
-Bir çoğunu belki duymuşsunuzdur.Zaten ben dağınık olanları toparladım
-İçerisinde:bestso,frekans,araçalarm,cam kırılması(net),çalarsaat,tavuk,silah,nokia,polis,siren,telefon,çığlık,su vs sesleri bulunmaktadır.

Link:

Paylaşıcaksanız lütfen referans göstererek istediğiniz yerde paylaşabilirisniz :D
İyi Eğlenceler;)))

• Beğen
Tepkiler: Blues_3000 ve Dogan09

batuhanc05

Üye
    Konu Sahibi
link yenilendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt