3500 da msn calısmıyo ndn olabilir bilen yardım lüfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fesayes

Üye
    Konu Sahibi
3500 da msn calısmıyo ndn olabilir bilen yardım lüfen.
msn yüklü ama giriş yapmıyo hata veriyo blenler lütfen yardımcı olsun

bide 3500 için elinde oyun tema olanlar koyabilirlrse sevinirim.:deal:

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
al kardeş :

daha fazlasını ekledim foruma oradan bulabilirsin e-budy dene bende çalışıyo ama biraz fazla kontür yiyo

xx_74_xx

Üye
ben programı yükledim ama paket veri hatası veriyo onu nasıl yapacam ??? epostama bi atıverin [email protected]

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Kardeş onca kişi indirdi yükledi ama hiç böyle bi sorun cıkan olmadı

namyls13

Üye
lınk duzeltr mısnız lınk kırık

fatih526

Üye
evet ya link kırık bi zahmet düzelti ver

oguz_173

Üye
Ben 3110c kullanıyorum buddy msn programını nasıl 24 saaati bir köntor yapıyoruz bilen var mı gprs ayarını 100kbdını nasıl 1 kontor yapıyoruz

turkordu

turkordu

Üye
Arkadaşım telefonunda gprs ve edge desteği warsa bu tür programları kullanabilirsin telinde bu özellikler war mı?warsa gprs ayarlarını yapmamışsın turkceli kullanıyosan wap yaz tel modelini yaz 2222ye yolla gelir.ben mig33 ü kullanıyorum saati 1 kontör...bu programa ulasabilirsin

totez

Üye
arkdslat bndede 3500 wr bndede aynı hatayı werio calısn bi progrm onerirmsniz

çayçay123

Üye
bende de aynı sorun var sadece msn deil tüm programlarla internete bağlanmıyom aynı şey yazılım guncelleme ıcınde gecerli tüm izinleri izin var yaptım olmeo bağlanıo deo ole kaleo

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Veri paket ayarlarını yap.

HUSKY10

HUSKY10

Üye
evt paket ayarlarını yap

ouzhann

Üye
ya bnim hat vodafone arkadaşlar vodafone dan da girebilrmiyim msn e ayar nası yapcaz çok kontor yiyo mu bilen warsa yardımcı olursa sewinirim

eppy

Üye
Türkcel msn dene 3500c i destekliyo haftada 15 kontor ben kullanıyorum cok güzel eppy

osenc

osenc

Üye
bugün nokia 3500c telefonuma e-buddy msn edindim 5 dk girdim 1 kontör gitti daha deneme fırsatım olmadı ama çok fazla kontör gitmiceğe benziyor şimdilik memnunum bu arada hattım vodafone :)

seref1907

seref1907

Üye
bu paket veri ayarları nasıl yapılıyor detaylı bir açıklama olursa iyi olur

tsubasa

tsubasa

Üye
turkcell ve nokia için telefonun web ayarlarından,yapılandırma-turkcell hesap-turkcell wap gprs seçili olsun,telefon ayarlarından varsayılan yapılandırma ayarları turkcell seçili olsun.gerekli hesaplar telefonda yüklü degilse müşteri hizmetlerinden gönderilmesini isteyebilirsiniz.bu ayarlarla istediginiz program aracılıgıyla internete baglanabilirsiniz.

kutya

Üye
bayanlar baylar kankamsn indirin ço az köntür yiyo 3500 c

ismail482

Üye
Agalar İnternet ayarları Ayarkı dilidir

rebel_wolf

Üye
bende 3500c var ona msn yükledim sorunsuz çalışıyo program ismi eMsnlite

--------------- Ekleme ---------------

beyler kanka msnyi yükledim bağlantı yok diyo bi yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt