Yarış Blur indirmede sorun yasiyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Blur indirmede sorun yasiyorum yardım
Ardadaslar s.a Blur isimli oyunu indiremede problem yasiyorum. Torrentten ve cd sini alip denedim. Sistem win8. Nerede hata yapiyor olabilirim? Ne yapmam gerekli? torrent blur-skidrow sifresini bulamadigim icin acamadim hata veriyor.

NOT: HERHANGI BIR INDIRME LINKI VEYA SIFRE ISTEMIYOUM. ELIMDE OLANLAR ILE OYUNU TEAM VIEWERLA YUKLEYEBLIECEK BIR ARKADAS BENIMLE ILETISIME GECSIN YETERLI. LÜTFEN BIR HAFTADIR YAPAMIYORUM, BILENINIZ VARDIR MUTLAKA..

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Şu skidrow sifrelerini bi türlü bende bulamiyorum :(

Oyunu indirdiğin dosya adını tam olarak googla yaz arama yap asıl sitesine ulaşabilirsen şifreyide bulabilirsin belki

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim cok ugrastim yeni bir torrent indirebilirim ama ne yapmam gerektigini tam bilmiyorum o yuzden iyi anlayan bir arkadasin tıpkı yanima cagırmısim gibi destegine ihtiyacim var

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Uhops

Uhops

Üye
Skidrow ne şifresi istiyor ki?

esokmen

esokmen

Üye
Gecenlerde bende indirdim torrentten ama hic oyle sifre falan istememisti

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya rar dosyası sifrelenmis. Türk sitelerde de öyle ama onlarda link bulamadim sifreyi vermislerdi.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
torrenti veren sitede yazmıyormuydu

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Tamam beyler baska bi linkten hallettim. Hata vermisti ama onu da çözdüm arastirip. Yardim eden herkese teşekkürler. Bu arada ayni problemi yasayan arkadaslar kic---s in torrentini (uc harf sansurledim reklam olmasin) indirsinler. Icindeki uygulama dosyasini acin otomatik kuruluyor ardindan hata verebilir onu cozmek icin hatadaki dll yi internetten indirin ve bir iki islem daha yapilmali onlari internetten bakin biraz karisik. Son olarak win 8 ise part 2 yi rar arsivinden cikartin orda blur un simgesi var. Sag tus tiklayip uyumluluk modundan win7 yi seçin uygulayin. ve pc yi YENIDEN BASLATIN. Umarim yardimci olur.

• Beğen
Tepkiler: yunuss emre