3 Büyükler Kapışıyor---->İphone 5S vs Sony Xperia Z1 vs LG G2 <-----

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
:) iphone nun sonu nokia gibi olacak siz burda didinin ben telefon dan anlamıyormuşum asıl sen anlamıyorsun snapdragon 800 çok farklı bi sistem

Türe

Türe

Üye
Herşey donanım değil. Yazılım bir yerde donanımdan daha önemli.

• Beğen
Tepkiler: Dede
İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
Herşey donanım değil. Yazılım bir yerde donanımdan daha önemli.
artık geliştiriciler son çıkan snapdragon 800 lü cihazlar için arayüzlerini hafifletecek adımlar attılar buda stabilliğin göstergesidir

Türe

Türe

Üye
artık geliştiriciler son çıkan snapdragon 800 lü cihazlar için arayüzlerini hafifletecek adımlar attılar buda stabilliğin göstergesidir
Samsung a baktığımızda bu tezinin yanlış old. Görüyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
Samsung a baktığımızda bu tezinin yanlış old. Görüyoruz.
ŞU AÇTIĞIM KONUDAKİ SEÇENEKLERE Bİ BAKARMISIN SAMSUNGU GÖRÜYONMU SEN BAK BAKALIM HA VARMI SAMSUNG BEN BURDA SNAPDRAGON 800 BAŞLIKTAKİ TELEFONLAR İÇİN KONUŞUYORUM SEN ANKARA DİYORSUN BU SÖZÜ BAŞKA TÜRLÜ SÖYLEMEK İSTEMİYORUM ANLADIN MI ? :bangin::off:

Türe

Türe

Üye
ŞU AÇTIĞIM KONUDAKİ SEÇENEKLERE Bİ BAKARMISIN SAMSUNGU GÖRÜYONMU SEN BAK BAKALIM HA VARMI SAMSUNG BEN BURDA SNAPDRAGON 800 BAŞLIKTAKİ TELEFONLAR İÇİN KONUŞUYORUM SEN ANKARA DİYORSUN BU SÖZÜ BAŞKA TÜRLÜ SÖYLEMEK İSTEMİYORUM ANLADIN MI ? :bangin::off:

:bye2:

KayraBey

KayraBey

Üye
Forumda büyük harf kullanmak yasak

Türe

Türe

Üye
Arkadaş birşeyi öğreniyorsunuz o tezin heryerde geçerli olduğunu sanıyorsunuz. Forum üye alımına kapanmalı.

• Beğen
Tepkiler: Enes ve Dede
kaganakbdk

kaganakbdk

Üye
Bence LG g2 al ben aldim memnunum

tapatalk

tapatalk

Üye
yeniden android bi cihaz alıcak olsam tercihim yine nexus olur. diğer androidlerde cihaz şişiyo, ram yetmiyo, uygulamalar uyumlu değil falan filan birsürü sıkıntı var. en son çıkan note3 bile nexus4 kadar ram, akıcılık uygulama optimizasyonu vermiyosa kimse bana samsungun,htc'nin,sonynin cihazlarını savunmasın. telefon alıcaklara önerim ya nexus ya da iphone alın.

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
yeniden android bi cihaz alıcak olsam tercihim yine nexus olur. diğer androidlerde cihaz şişiyo, ram yetmiyo, uygulamalar uyumlu değil falan filan birsürü sıkıntı var. en son çıkan note3 bile nexus4 kadar ram, akıcılık uygulama optimizasyonu vermiyosa kimse bana samsungun,htc'nin,sonynin cihazlarını savunmasın. telefon alıcaklara önerim ya nexus ya da iphone alın.
burda konu başlığında samsung dan bahseden varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...