3 Büyükler Kapışıyor---->İphone 5S vs Sony Xperia Z1 vs LG G2 <-----

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türe

Türe

Üye
apple yine büyük bi hata yaptı ve 8mp kamera kullandı
8mp kamera hangi teknolojiyi kullanırsa kullansın sony xperia z1 dekini asla veremez
snapdragon 800ler çıktı artık iphone kadar stabil telefonlar var

Bişey demiyorum siz de haklısınız :locked:

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
5s ama pahalı

darkleader

darkleader

Üye
İphone 5S'in İphone 5'e göre parmak izi dışında artısı nedir?

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
GMD İYİDİR AMA ÖLÜ PİXEL SORUNU VAR
İOS 7 Yİ BERABERİNDE GETİRMESİ BAŞKA HİÇ BİR +SI YOK KAMERA BİLE AYNI HAA BİRAZ HIZLANMIŞ 5S AMA 5TEŞUAN EN HIZLI TELEFON
bende hiç sorun yok :)

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
darkleader

darkleader

Üye
GMD İYİDİR AMA ÖLÜ PİXEL SORUNU VAR
İOS 7 Yİ BERABERİNDE GETİRMESİ BAŞKA HİÇ BİR +SI YOK KAMERA BİLE AYNI HAA BİRAZ HIZLANMIŞ 5S AMA 5TEŞUAN EN HIZLI TELEFON
Bir parmak izi okuyucusu için tel. değiştirmeye gerek yok o zaman ve ayrıca parmak izi okuyucusunu takıntı yapmayacak bir kişi 5s'e o kadar para vereceğine iphone 5 alması daha mantıklı gibi görünüyor.

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
Bir parmak izi okuyucusu için tel. değiştirmeye gerek yok o zaman ve ayrıca parmak izi okuyucusunu takıntı yapmayacak bir kişi 5s'e o kadar para vereceğine iphone 5 alması daha mantıklı gibi görünüyor.
parası olan alsın 5si ne demek canım adamın parası varsa alır

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
tamam sustum kusura bakmayın
yok hani eziklemek için demedim bende memur çocuğuyum sonuçta benimde alacağım telefon 600tllik bi telefon ama uzun zamandır okul harçlıklarımı biriktiriyorum 2yıldır falan 5s alma planım var ama pahalı olursa suya düşecek bu fikir

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
yok hani eziklemek için demedim bende memur çocuğuyum sonuçta benimde alacağım telefon 600tllik bi telefon ama uzun zamandır okul harçlıklarımı biriktiriyorum 2yıldır falan 5s alma planım var ama pahalı olursa suya düşecek bu fikir
3bin tl olacakmış

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
3bin tl israf resmen israf ozaman xperia z1 alırım ya yada yurt dışından getiririm de yurt dışından nasıl getirecem
yurt dışını boşver onaylatman gerekiyor oda bi ton para ancak operatörlerle taksitle düşünülebilir 2 yılda filan ödersin 24 ay sözleşmeye

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
yurt dışını boşver onaylatman gerekiyor oda bi ton para ancak operatörlerle taksitle düşünülebilir 2 yılda filan ödersin 24 ay sözleşmeye
eğer kurban bayramına yetişirse buluruz bi hacı aldırırız bi kaç arkadaş öyle yapmış geçen sene telefon alırken 115tl ödemişler kayıt için sadeece

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
eğer kurban bayramına yetişirse buluruz bi hacı aldırırız bi kaç arkadaş öyle yapmış geçen sene telefon alırken 115tl ödemişler kayıt için sadeece
olabilir şimdiden hayırlı olsun :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Konuyla ilgili fikir alışverişinde bulunmaya devam edebilirsiniz. Bunun dışında konuyla alakasız ikili-üçlü tartışma ve sohbete izin verilmeyecektir.

@İPHONE5S arkadaşım büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiği için kullanımı yasak. Lütfen küçük harflerle konuşalım:)

tapatalk

tapatalk

Üye
İPhone 5 s nasıl mükemmel onu anlamadım.Ekran aynı kamera aynı. LG g2 ekranıyla karşılaştırılması söz konusu değil .
Piyasadaki en hızlı telefon iphone diyenlere gülüyorum sadece

İPHONE5S

İPHONE5S

Üye
    Konu Sahibi
Konuyla ilgili fikir alışverişinde bulunmaya devam edebilirsiniz. Bunun dışında konuyla alakasız ikili-üçlü tartışma ve sohbete izin verilmeyecektir.

@İPHONE5S arkadaşım büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiği için kullanımı yasak. Lütfen küçük harflerle konuşalım:)
bilmyiroum konu sabit lütfen !i
İPhone 5 s nasıl mükemmel onu anlamadım.Ekran aynı kamera aynı. LG g2 ekranıyla karşılaştırılması söz konusu değil .
Piyasadaki en hızlı telefon iphone diyenlere gülüyorum sadece
phone stabil olduğundan öyle ama bende lg g2yi beğeniyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...