Tavsiye 2g yi android e bedava verseler kullanmam

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
2g yi android e bedava verseler kullanmam
Lanet olsun

10 günlük köye gittim 2g geçiyor internete bağlanmıyor 10 dk da tapatalk dan mesaj geliyor ama ben giremiyorum uyuz oldum opera girer dedim onu yükedim oda girmedi .

ne zor günlerdi ya

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yaklaşık 2 ay EDGE de iPhone4 kullandım abartılmayacak şekilde normal kullanımımı karşıladı, bildirimlerim, sosyal uygulamalar, Tapatalk vs :)
Kişiden kişiye değiştiğini söylememe gerek yok sanırım :)

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Yaklaşık 2 ay EDGE de iPhone4 kullandım abartılmayacak şekilde normal kullanımımı karşıladı, bildirimlerim, sosyal uygulamalar, Tapatalk vs :)
Kişiden kişiye değiştiğini söylememe gerek yok sanırım :)
2 g nin demek iyi çeken yerindeydimissin demekki ben hiç girmiyordum

kestal

kestal

Üye
2G saçmalığı ile her bayram köye gittiğimde bende en az 4-5 gün çekiyorum sıkıntısını Turkcell de Vodafone da şikayet ettim fakat hicbir şey yaptıkları yok.Köydekiler nasıl dayanıyor anlamış değilim sonuçta artık hepsinin elinde bir akıllı telefon var zaten

Seglopsi

Seglopsi

Üye
edge de bağlantı hızı 384kbps dir. bana 256kbps ile sınırsız internet verseler yemişim 4g yi derim açıkçası :)

• Beğen
Tepkiler: lazye
SHS

SHS

Üye
2G saçmalığı ile her bayram köye gittiğimde bende en az 4-5 gün çekiyorum sıkıntısını Turkcell de Vodafone da şikayet ettim fakat hicbir şey yaptıkları yok.Köydekiler nasıl dayanıyor anlamış değilim sonuçta artık hepsinin elinde bir akıllı telefon var zaten

Baz kursalar hepsi isyan eder

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
edge de bağlantı hızı 384kbps dir. bana 256kbps ile sınırsız internet verseler yemişim 4g yi derim açıkçası :)
Benim 3g de indirme hızım 5kbps max 10kbps oluyor :ehe edge de pek sıkıntı çekmem heralde

Rygebin

Rygebin

Üye
3G de baglanamiyoz daha. 2G de daha beter. Hem yavaş , hem çok veri yiyor :(

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bizim koyde 3g istasyonunun isigini gorebiliyorum geceleri. o konura sikinti yok ama artik kalmiyorum orda. gunluk gidiyorum gittigimde

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Lanet olsun

10 günlük köye gittim 2g geçiyor internete bağlanmıyor 10 dk da tapatalk dan mesaj geliyor ama ben giremiyorum uyuz oldum opera girer dedim onu yükedim oda girmedi .

ne zor günlerdi ya

Ben sana demiştim 2g ile birşey yapamazsın diye geçmiş olsun :D

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve hikmet366
phasan

phasan

Üye
2g sıkıntılı

Enes

Enes

Üye
androidle ne alakası var ?

cimbom04

cimbom04

Üye
uc mini bi dene

MaxipmaN

Üye
Symbianda yada iosta girsen obkadar sıkıntı cekmezsin çok daha az veri yiyor çünkü
opera mini ne günde duruyor, veya turbo moduna alınmış mobile
symbian görünümlü facebook mis

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
2G o kadar da kötü değil abartmayalım köyde ki baz istasyonu tekse ondan olabilir her köyde yavaş. Bazıları hızlı internette alışmış yavaş interneti görünce isyan ediyorlar zengin fakirin derdinden anlamaz gibi birşey oluyor bu da. Ben saniyede 12 KB yükleyen internet kullanıyorum biraz daha hızlı olsa iyi olurdu ama bu da beni idare ediyor video bile izliyorum isyan edecek durum yok.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Opera . Dolpin tarayıcı kullandım girmedi 3g nerde çekiyor ilçe nin içinde çekiyor koyun hiçbir yerinde 3g yok hiçbir köyde yok

Üst Alt