2Bin lira bütçem var IPHONE mu ANDROID mi alayim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
2Bin lira bütçem var IPHONE mu ANDROID mi alayim ?
Arkadaslar yaklasik 2bin lira butcem var iphone 4s mi alayim sgs2 mi yada baska bir android ??

_ardaa

_ardaa

Üye
Telefonu nasıl kullanacaksın senin için olmazsa olmazlar nelerdir onlara göre karar vermelisin yani önce nasıl bir şey istediğini bil ondan sonra tavsiye iste yoksa ilerde aldığına pişman olup keşke diğerini alsaydım diyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ThE_kOnT

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada ilk android telefonumu 2011 agustos ayinda aldim lg optimus black... hala onu kullaniyorum . Iphone4- ve 4s hakkindada fazlasiyla bilgim var ablamda ve babamda var .
Sizlerin görüşlerini merak ediyorum şimdiden teşekkürler :D

Astrosman

Astrosman

Üye
S2 al. Ama s3 çıkacak onu bekle istersen..

klongs

klongs

Üye
s3 yada one x

klongs

klongs

Üye
Aslinda bende oyle dusunuyorum ama cok buyuk bir telefon olursa .... bilemiyorum cunku ekraninin 4.8 inc olacagi soyleniyor

one x 4.7 inç ama alışırsın gs2 ye de kocaman tablet gibi cebe nasıl sığar bu diyorlardı herkese şimdi herkese normal geliyor hatta iphone un ekranı küçücük diyorlar

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
one x 4.7 inç ama alışırsın gs2 ye de kocaman tablet gibi cebe nasıl sığar bu diyorlardı herkese şimdi herkese normal geliyor hatta iphone un ekranı küçücük diyorlar
iphone zaten kucukte

klongs

klongs

Üye
sana tavsiyem samsung yeni bir çipset çıkardı exynos 5250 diye g s3 te onu kullanırsa al kullanmazsa one x al

papakudioflu

papakudioflu

Admin
one x 2nisanda taiwandan baslayarak satışa çıkıyor oradaki fiyatı 1250 olarak açıklandı ama burada 1800 gibi olur

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
sen en iyisi sgs2 al. eğer sıkılırsan babanla telleri değişirsin boşa para vermemiş olursun en iyisi bu bence :D :hmmm

MrExpert

MrExpert

Üye
s3 , onex çıkmasını bekle ondan sonra kara ver derim..

ANIL

ANIL

Admin
İhtiyacına göre al. Şuan piyasada olanlar ihtiyacını karşılamıyorsa biraz daha bekle derim. İşletim sistemleri konusunda bir şey söyleyemeyeceğim ikisinide kullanmadım.

eRDiiL

eRDiiL

Üye
bu üst düzey telefonlardan hangisi alınsa pişman olunmaz bence özellik olarak birbirlerine çok yakınlar ve ihtiyaçlarınıza hepsi cevap verir :)

CorbyW

CorbyW

Üye
s3'te haziranda çıkacak türkiyede beklersen. :)

vavra22

vavra22

Üye
iphone 5 cikacak onu bekle derim ben

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
ios vs android konusunda bence android.zaten evde 2 tane iphone varmis ios sevsen hangisi diye sormazsin.ama android bambaska bisey.

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkürler.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
iPhone 4S demek istiyorum ama ona da o kadar para verilmez, yurtdisinda daha ucuz. Yine de para senin :D

caglarertas

caglarertas

Üye
Tofaş Al :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt