25 tl ye her yone 500dk her yone 5000 sms ve sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

deforze

deforze

Üye
    Konu Sahibi
25 tl ye her yone 500dk her yone 5000 sms ve sınırsız internet
bu tarife nasıl sizce

messevim

messevim

Üye
böyle bır tarıfe gerckten var mı ?

oguzalp44

oguzalp44

Üye
daha önce 20 lira ve hız düşünce 128 kps oluyordu şimdi 96 kps ama yinede süper kontorlü den faturalıya geçen avea lılara

GeoMatrix

Üye
Bana da bu sms geldi fakat emin olamadım 25 TL diyor da buna iletişim vergisi vs vs eklenince acaba fatura ne kadar gelir?

osnakli

osnakli

Üye
asla faturalı hatlara güvenmeyin hangi operatör olursa olsun.

mr.bell

Üye
Kullanıyorum , yeni geçtim zaten ilk fatura gelmedi , internet hızı fena değil .

Akıncı

Akıncı

Üye
Faturalı hatlar içinse işime hiç yaramaz :(

CABBAR

CABBAR

Üye
Bana da bu sms geldi fakat emin olamadım 25 TL diyor da buna iletişim vergisi vs vs eklenince acaba fatura ne kadar gelir?

ben 6 ay kadar önce aynı tarifenin 20+1.21 lira olanına geçiş yaptım. Ama daha 24.5 liranın altında fatura gelmedi ve ben limit aşımı yapmadığım halde daha tam olması gerekeni ödemedim ama itiraz da etmiyorum aynı tarife bu fiyata zor. 1.21 lira telsiz vergisi yani 25 lira olanda da kesin olacak o.

- - - Eklendi - - -

Bu da eski kampanya

GeoMatrix

Üye
Taahüt sakat abi..Turkcell'den geçtim avea'ya 2o TL'ye:

1ooo dk Aveaya+200dk heryöne+5ooo sms heryöne+1GB internet

Ohhh miss miss :D :D

koray777

koray777

Üye
Ben de bu tarifeye gectim. Faturali isi sakat ama limit asimi olmazsa 1-2 lira fazlanin haricinde sorun cikmaz. O da vergi cikiyo normaldir. Ayda bir konturlude de oluyo degisen bisey yok.

ekinoks_26

ekinoks_26

Üye
1gb dan sonraki 96 kbps lik hızla pek birşey yapmak mümkün değil bekle bekle fitil olursun

ozzo01

ozzo01

Üye
Vodafone kullanıcısıyım ama bu tarifeyi görünce aveaya geçmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz ?

By gece

By gece

Üye
ulan faturasız olsa hiç beklemezdim :-)

halild1

Üye
3ay sonra faturalı olabiliyorsun

darpeder93

darpeder93

Üye
bu 25 tllik ppakete hala gecilebiliyor miu ???