Tavsiye 2016 ocak ayında telefon fiyatları düşer mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
2016 ocak ayında telefon fiyatları düşer mi ?
2016 ocak ayın da telefon fiyatları düşer mi tahminen ? Dolar a bağlı biliyorum ama size ne olur telefon fiyatları özellikle LG G3 32GB ? :)
Geçen yıllarda nasıl bi fiyat oynaması oldu bu yıl nasıl olur tahminen ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kısacası G3 TRye 2.200 TLden Girdi Desen Düşeceği Minumum Fİyat 1.400 TL Cıvarındadır Hesapla İşte Çokta Düşmez.G3 de 2 Bin Tl Cıvarı Girdi TRye En Fazla 1.000 1.100 TL ye DÜşer Derim Ben Üst Model Çıkmasına Gerek Yok Adamlar 10 Tane Alıyor 20 TLden Satıyor Bu Sefer Tekrar Alıyor O SOn Aldıklarıda 15 TL Oluyor Öyle Öyle Fİyatları Aşağiya Çekiyorlar

• Beğen
Tepkiler: wegas23

Emre

Üye
Belki.

• Beğen
skylinegti

skylinegti

Üye
Her yerde düşer Türkiye'de çıkar... :D

• Beğen
Tepkiler: baby_face_ ve wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
hoş güzel de o zaman şuan ki fiyatı en son hali 1.500 tl teknosa ile vatan da :) bi de en uygun yer carrefoursa o da 1.300 tl sizce carrefoursa da niye bu kadar düşük
Her yerde düşer Türkiye'de çıkar... :D
Bak ışte bu doğru :D

general4242

general4242

Üye
G3 alirken bence d855 modelini alin ve 502k seri numaralasini alin..

• Beğen
Da®kness

Da®kness

Üye
Tam tersinin olma ihtimalide var. Vergilere zam gelmesi gibi...

canersonmez94

canersonmez94

Üye
Kesinlikle düşmez. En iyi çözüm uygun fiyata kaliteli modeller sunan Meizu ve Xiaomi gibi markalar.

general4242

general4242

Üye
502k serisinin farkı ney kardeş acaba ?
En son uretilen seri. En sorunsuz ve optimize edilmis seri. Kasadaki catlama sorununun olmadigi seri. D855 modelinide alirsan guncellemeler ilk o modele geliyor. Benimki 32 gb d855 modeli yurtdisi tamamen kore uretimi telefon. Ve 502k serisi bu yilin ekiminde uretildi daha :D

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle düşmez. En iyi çözüm uygun fiyata kaliteli modeller sunan Meizu ve Xiaomi gibi markalar.

Tam tersinin olma ihtimalide var. Vergilere zam gelmesi gibi...

inşallah yukselmez ya :hmmm teknosa veya carrefoursa da almayı düşünuyorum ama carrefoursa da baya fıyat farkı var , teknosa da 1499 iken carrefoursa da 1300 TL bu aklımı çok karıştırıyor alınca bi sıkıntı çıkar mi bilmıyorum :allalla:
En son uretilen seri. En sorunsuz ve optimize edilmis seri. Kasadaki catlama sorununun olmadigi seri. D855 modelinide alirsan guncellemeler ilk o modele geliyor. Benimki 32 gb d855 modeli yurtdisi tamamen kore uretimi telefon. Ve 502k serisi bu yilin ekiminde uretildi daha :D
teknosa veya vatan com. da kiler hangı seri bi bilgin var mi :D bak bunu söylemen çok iyi oldu :thumbup:

general4242

general4242

Üye
Kutusunun ustunde seri no yazar ordan bak ben bilemem hangi seri oldugunu. Birde d855tr dir turkiye magazalarinda satilan cihazlar.

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Kutusunun ustunde seri no yazar ordan bak ben bilemem hangi seri oldugunu. Birde d855tr dir turkiye magazalarinda satilan cihazlar.
Anladım kardeşim saol alacağım sıra seri nosuna kesinlikle bakacam almak için ocağı bekliyorum inşallah fiyatlar düşer ya :(

muratkrm

muratkrm

Üye
Her yıl Ocak ayında ÖTV zammı %8 olarak yeniden hesaplanır. Ama hemen uygulanmayabilir. Mesela 2015 yılında mart ayını bulmuştu uygulanması.

• Beğen
savaza

savaza

Üye
g4 düşünüyorum bende inşaallah düşer

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Her yıl Ocak ayında ÖTV zammı %8 olarak yeniden hesaplanır. Ama hemen uygulanmayabilir. Mesela 2015 yılında mart ayını bulmuştu uygulanması.
Doğru ötv zammi var ama şu da aklıma geliyor yılbaşı için indirimler de olabilir belki ?
+güncel

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Dolar düşmeden amiral gemisi cihazlar düşmez. Ama bi eski jenerasyonlar düşebilir.

Invoke

Invoke

Üye
G3 alma hocam. G5 çıkınca G4 düşer, onu düşün bence. G3 de menüde geçişler yaparken bile lagı hissediyorsun.

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
G3 alma hocam. G5 çıkınca G4 düşer, onu düşün bence. G3 de menüde geçişler yaparken bile lagı hissediyorsun.
Hocam en fazla 1.500 TL bütçem var g3 32 gb de mi donma kasma var 3 gb ram var diye biliyorum bi de g4 düşerse tahminen ne zaman ne kadar düşer

Üst Alt