2010 dan kalan üyeler nerdesiniz :)

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Salla salla salla salla mendilini

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

[emoji252][emoji252]

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, DAL ADAM ve Baydırman

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
:tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Murat Alper
Baydırman

Baydırman

Moderator
Dünyayı kayserililer yönetsin

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Tuba.Erva ve DAL ADAM
Baydırman

Baydırman

Moderator
Karrdeşşim

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve DAL ADAM
Baydırman

Baydırman

Moderator
Tuba abla nerelerdesin :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Tuba.Erva ve DAL ADAM
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
:tebessüm:

• Beğen

g_549681

Slm

• Beğen
Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Hayırlı geceler. Siz çok uzağa gittiniz. 2010 nerden çktı 2016 üyelerini bile bulamazsınız. 2010 yıllarında gırgır eğlence vardı. Birbirimizle dalga geçerek eğlenir vakit geçirir birazda merak ettiğimiz konularda bilgilenirdik.
Buralar tenhalaşmış. Kimsecikler yok. Modların canları sıkılmış. Kendi açtıkları sahte hesaplarla atışıyorlar.(kendilerince şakalaşıyorlar.)
Symbianin nasıl tarihteki yerini alıp tahtını androide kaptırıp yok olduysa.(kullanan yok.mazide kaldı. Nostalji yaşamak isteyenlerin 3 - 5 gün kullanıp bir kenara kaldırılan oyuncak oldu.) Bu sitede sıkı yönetim disiplin meraklısı modlar sayesinde yok oldu. Mazide kaldı. Nostalji yapmak için girdim. BAN verseniz de önemli değil. 1-2 gün takılır giderim hatta 2 gün çok mesajı çekip gidiyorum. Bir ara girip cevap olarak ne yazdığınıza bakmak için girerim. Mesajımı silinip ban verirseniz de canınız sağ olsun. Hayal kırıklığı yaşattınız...
:ağlarım:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı geceler. Siz çok uzağa gittiniz. 2010 nerden çktı 2016 üyelerini bile bulamazsınız. 2010 yıllarında gırgır eğlence vardı. Birbirimizle dalga geçerek eğlenir vakit geçirir birazda merak ettiğimiz konularda bilgilenirdik.
Buralar tenhalaşmış. Kimsecikler yok. Modların canları sıkılmış. Kendi açtıkları sahte hesaplarla atışıyorlar.(kendilerince şakalaşıyorlar.)
Symbianin nasıl tarihteki yerini alıp tahtını androide kaptırıp yok olduysa.(kullanan yok.mazide kaldı. Nostalji yaşamak isteyenlerin 3 - 5 gün kullanıp bir kenara kaldırılan oyuncak oldu.) Bu sitede sıkı yönetim disiplin meraklısı modlar sayesinde yok oldu. Mazide kaldı. Nostalji yapmak için girdim. BAN verseniz de önemli değil. 1-2 gün takılır giderim hatta 2 gün çok mesajı çekip gidiyorum. Bir ara girip cevap olarak ne yazdığınıza bakmak için girerim. Mesajımı silinip ban verirseniz de canınız sağ olsun. Hayal kırıklığı yaşattınız...
:ağlarım:

O zamanki gırgırı bildiğine göre ,sende eskilerdensin[emoji848]

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Murat Alper