200-250 Lira Arası Telefon Önerisi Lütfen? Babam için...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
200-250 Lira Arası Telefon Önerisi Lütfen? Babam için...
Arkadaşlar babama yurtdışından çin malı (üzerinde her ne kadar nokia da yazsa) Nokia C1-01 telefon geldi. Fakat takdir edersiniz ki telefonda sürekli şarj sorunları oluyor. Ben de bu işi kökten çözmek için orjinal nokia alayım diyorum. Aslında Nokia C1-01 babam için iyi bir telefon; ama tek bir eksiği var, o da arttırılamayan hafızası. C1-02 alayım dedim, onda da nedense kamera yok. c2-01 alayım dedim, o da fazla pahalı. Velhasıl kelam, 200-250 lira arası (tabii 200'e yakın olursa daha iyi) nokia marka telefon önerilerinizi istiyorum. Aslında samsung vs de olabilir ama nokia tercih sebebidir. Olmazsa olmaz başlıca özellikler;

Kamera
Bluetooth
Hafıza kart desteği
Biri ararken telefonun gerçekten yüksek sesle çalması ve konuşurken karşı tarafın sesini yüksek verebilmesi (c1-01'de bu olay var yani en azından babam memnun ki kulağında biraz işitme sorunu olduğu halde memnunsa, tamamdır yani)
Haliyle diğer özellikleri de 3 aşağı 5 yukarı buna göre ayarlarsınız.

Gerçekten şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
babamda benim eski telefon 3120c var. 2.el bulursan tavsiyemdir.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bugün gidip kvk garantili Nokia C1-01 aldım. Bugün fark ettiğim üzere micro sd kart desteği varmış. Garip olan, bunu fark edememiş olmamdır.

Yine de teşekkürler arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...