20 TL ve üzeri yüklemelerde BimCell 500 dk 1 GB internet hediye

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
  Konu Sahibi
Bu kampanyanın sadece faturasız hazır kart kullanıcıları için geçerli olduğunu bilmenizi isterim. Kampanyadan yararlanacak olan müşterilerin alt kısımdaki maddelere göre işlem yapması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için herhangi bir sms yöntemi bulunmadığından, böyle bir işlem yapmanıza da gerek yok.


BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyasıyla ilgili Detaylar:
Hediye 500 Adet SMS 30 gün geçerlidir, aynı dönem içerisinde yapılan yeni ve farklı TL yükleme işlemleri için hediye SMS gelmez. 1 ay içerisinde kullanılmayan SMS hakları silinir. Hediye SMS hakları tanımlandığında müşterilere bilgilendirmek amacı ile sms gönderilir. Hediye kapsamındaki sms hakları yurt içinde geçerlidir farklı yönlere kullanılmaz. Aboneler hediye sms paketi bittiğinde hatlarına tanımlı farklı bir sms paketi yoksa, gönderdikleri mesaj için ücretlendirilir.

BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası ile ilgili Detaylar:
01.03.2016- 31.12.2017 tarihleri aralığında 29 günde bir defada 20 TL ve üzerinde yükleme yapan faturasız BİMcell müşterileri yurt içinde geçerli 1 GB cepten internet hediye edilmektedir. Abonelere yapacakları her 29 gün veya sonrasında tek seferde 20 TL ve üzeri ilk TL yükleme işlemlerinde yurt içi her yöne 1 GB cepten internet hediye edilir. Müşteriler bu interneti diledikleri saat aralığında istedikleri gibi kullanabilir. Hediye verilen internet 30 gün içerisinde kullanılmadığında veya internet hakkı kaldığında tamamen silinir.

Bimcell 500 SMS ve 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?
 • Kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken tek şey 29 günde bir 20 TL ve üzeri yükleme yapmak.
 • Bu işlem ayda 1 defa yapılabilir, ay içerisinde 2 defa yükleme yapılsa dahi 1 defa hediye gelir.
 • SMS yöntemi bulunmamaktadır sadece yüklemeler için gelen bir hediyedir.
 • Hediyenizi yurt içi her yöne kullanabilirsiniz.
 • Bilgilendirme metnimizin sonuna geldik. Sorularınızı yorum kısmından sorup fikir ve görüşlerinizi de belirtebilirsiniz.
 
 • Beğen
Tepkiler: PALA.


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
  Konu Sahibi
Bu hediye kampanyası, adamlar böyle tercih etmiş. :)
 
 • Beğen
Tepkiler: PALA.
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Hocam neden 30 değilde 29 gün. 1 ayı 30 gün kabul etmeleri gerekmez mi ?
Bimcellde hediye veya paket 29 gün bittiğinde uyarı mesajı gelmiyor.
29 gün olmazsa paket 30 gün olduğundan hediyenin tekrar gelmesi için her ay 1 gün beklemek gerekecekti. Bu şekilde paket bittiği gün yükleme yapıp hediye de kullanılabiliyor.
 
 • Beğen
Tepkiler: PALA.

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt