20 gün sonra XPERİA NEO V garantiden geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
    Konu Sahibi
20 gün sonra XPERİA NEO V garantiden geldi
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi telefon garantiden geldi . Altta attığım linkteki resimde telefonun garantiye gidiş sebebi falan yazıyor oradan bakabilirsiniz merak eden arkadaşlar . Cihazınızı batarya yüzünden hiç göndermeyin adamlar 4.0 sürümü 2.3.4 e geri düşürmüşler başka hiç birşey yapmamışlar 20 gün garantide durdu çok canım sıkıldı.

__xXx__

__xXx__

Üye
vay anasını brigtstar da çürük çıktı ha

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
    Konu Sahibi
brigstar ne kardesm :)

dedereis123

dedereis123

Üye
bende 02.05.2012 tarihinde ısınmadan yolladım 23.05.2012 tarihinde banan ulastı, bayrampaşa subesindeki bayan bir arkadaş saygı denen birşey kalmamıs insanlarda müşteriyim bana "anlamıyorsunki sen ben napıyım diyip yuzume teli kapadı" ankara subesini aradım gayet guzel açıkladılar , ama sunu gördum sony ericson ve ya sony alınması gereken son cihazlar arasında

• Beğen
Tepkiler: gs_1991_apo
gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
    Konu Sahibi
:) önemli değil kardeşim ... sony çin kalitesine kaçmış telefonlar arasına girdi eskiden telefonlarını beğenirdm ama şimdi ne bilim pek iç açıcı gelmedi bana su sarj konusu telefondan soğuttu beni

__xXx__

__xXx__

Üye
bu arada açıklama geldi haftaya 4.04 geliyormuş

SilenTMan3437

SilenTMan3437

Üye
Telefondan kaynaklanan bır sorun degıl sony lekelemye gerek yok daha onceden kullandgının surumden sıkayet etmedın androıd 4.0a gectıgınden ıtbren boyle yaptgı ıcın yazılımdan kaynaklanan hatalar veya eksıklıkler nedeniyle böyle oldu deneme cıhazı olrak kullanıldı bır bakıma arc s xperia neo v ve xperia ray serilerin yeni gelecek yazılım ıcs 4.0.4 olrak gelecek ve bir çok iyileştirme yapıldı bence ortada sorun kalmıycak takmayın bu kadar:) o telefon sonuna kadar o parayı hak ediyor:)

• Beğen
Tepkiler: JOURNALIST
gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
    Konu Sahibi
keşke senin gibi düşünebilsem kardeşim. net'e giriyorum telefon resmen kendini yırtıyo. yeni sürümu yükleyip deneyin bakalım ne değişecek

SonyXperia

SonyXperia

Üye
xperia neo gibisi yok 4.0.3 kullanırken benimde kasıyordu o yüzden anlıyorum ama 2.3 te bir sorun yoktu çok netti bakalım yükleyenler denesin 4.0.4 ü ona göre bende yükliycem yokse telefon servisten geldiğinde 2.3 e devam edeceğim

SilenTMan3437

SilenTMan3437

Üye
Yok yav düzelir :) telefonun dosyalarını felan onar bı telefonun hafıza kartını v.s sıfırla fabrıka ayarlarına al telefon bı kendıne gelsın guncelleştirme yapıncada bunları tekrarla hıç birşey olmaz stabil çalışır kafanı yorma , telefona alıstgın için bir süre sonra telefon yavas gelıyor bana kamerası kotu gıbı gelıyor ama degl:) misal:) arayüz cok sıkıcı gelıyor ICS yi bekliyorum hayırlısı:)

enes-1907

enes-1907

Üye
keşke senin gibi düşünebilsem kardeşim. net'e giriyorum telefon resmen kendini yırtıyo. yeni sürümu yükleyip deneyin bakalım ne değişecek

peki arkadaşım için rahat edicekse sonucu bnden duy ben teknik servis çalışanıyım sana ilk olarak şunu söyleyeyim

pcler için çıkan windows yazılımları bile beta sürümü olarak çıkarki beta sürümündeki eksiklikler kullanıcı şikayetlerine göre uyarlanıp tam sürümü çıksın işte sony firması da farkındaysan 4.0 ıcs kullananların şikayetlerini değerlendirerek 4.04 ü birden piyasaya sürdü neden bu çabuk oldu çünkü şikayetler çoğaldı bak aşağıdaki linkte ne yazıyor sony androidin en yüksek sürümünü senin 2011 model cihazına bile veriyor düşün şu anda 4.04 anca yeni çıkan android cihazlarda mevcut adamlar bize ta 2011 cihazlarına bile 4.04 koymuş daha ne istiyorsun varsa bi problemin bana danısabilirsin

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
    Konu Sahibi
ya orasına birşey demiyorumda kardeşim :) .. adamlar telefonu satmak için yapıyorlar mantıksal olarak sana sorayım xperia neo v ye 4.0 gelmese . bunun üst modellerinde 4.0 olsa arasındada fazla fiyat oynamasa hangisini satın alırsın sen :) .. 4.0 ı yükledm . falan baktm yani sarj denen bir olay yok ama dediğim gibi 4.4 gelirse belki iyileştirme olur bak bn arc s alacaktm ön kamera yok diye aldm bunuda bloglarnda 3g gelme ihtimali var 4.0 da dediler o yüzden aldm . :) .4.0 geldi 3g li görüşme gelmedi. canım sıkıldı .. şuanda cihazın sürümü 2.3.4 . :)

enes-1907

enes-1907

Üye
ya orasına birşey demiyorumda kardeşim :) .. adamlar telefonu satmak için yapıyorlar mantıksal olarak sana sorayım xperia neo v ye 4.0 gelmese . bunun üst modellerinde 4.0 olsa arasındada fazla fiyat oynamasa hangisini satın alırsın sen :) .. 4.0 ı yükledm . falan baktm yani sarj denen bir olay yok ama dediğim gibi 4.4 gelirse belki iyileştirme olur bak bn arc s alacaktm ön kamera yok diye aldm bunuda bloglarnda 3g gelme ihtimali var 4.0 da dediler o yüzden aldm . :) .4.0 geldi 3g li görüşme gelmedi. canım sıkıldı .. şuanda cihazın sürümü 2.3.4 . :)
bak alttaki linki oku tüm sorunlar hallolur neden biliyo musun çünkü sony son sürümde aksaklıkları yüzde yüz gidermek zorunda çünkü 4.04 bütün akıllı telefonların androidlerinin son sürümü zaten 4.04 acele çıkartmasının sebebi forumlardan gelen şikayetler emin ol sony helledecek ve çokda önemseme hallolmasa ne olur 2.3.4 sürümü de süper görsellik istiyorsan da bir sürü tema var yani 2.3.4 de kalsa bile cihaz diğerleri öle kalmış zaten telefonun bir eksisi olmaz.linktei ikinci paragrafı iyi oku

http://www.maxicep.com/android-gene...-guncellemesi-dagitilmaya-basladi-650850.html

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
    Konu Sahibi
hmmm anladm. kardeşim 4.0.4 gelmiş gözlemleyebildinizmi geliştirmelerde neler var . birkac arkadasa sordm cevap gelmedi :)

enes-1907

enes-1907

Üye
hmmm anladm. kardeşim 4.0.4 gelmiş gözlemleyebildinizmi geliştirmelerde neler var . birkac arkadasa sordm cevap gelmedi :)
ne zamandır forumşarı okuyorum ki eğer stabilse 4.04 yükleyeceğim şikayetçi hiç yok herkes süper diyor.

alien97

alien97

Üye
Bende arkadaşlarla top oynarken telefonun üstüne düştüm dokunmatik panel çatladı servise götürdük garanti servisi teleservise götürmedik asya telekominükasyon bayrampaşa şubesine götürdük hatta ben telefonun lcd panelide çatladı sandım çünkü bakınca çift çatlak vardı nese verdik bir haftaya yakın fiyat biçeriz dediler 5 gün sonra aradılar 240 lira dediler telefonu yapalım mı evet yapın dedik 3 gün sonra biz sizi arayacağız dediler 3 gün sonra aradılar telefonunuz hazır gelin alın gittik aldık telefonu sadece dokunmatik paneli çatlamış 135 lira 15 lirada indirim yaptı 120 liraya yaptırdık ben daha uzun sürmesini bekledim çabuk halloldu memnunum.

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
    Konu Sahibi
hm anladım kardeşim şimdi senin orada yetkili servis varmış bizim burada o yok =) e yüzden çok uzun gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt