2 liraya Mükemmel bi Lezzet :D

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
2 liraya Mükemmel bi Lezzet :D
Gençler birkaç gündür deneme yapıyorum. Her türlü şeyi denedim en iyi sonucu yazıyorum. İmkânı olan denesin. 2 liraya tutuyor malzemeler. Bim'den 1.95 liraya Party taco baharat aromalı mısır cipsi alıyoruz. ( Doritos'u da denedim ama sosla bu daha iyi gidiyor.Daha fazla baharat ve tuz olduğu için daha güzel oluyor. ) Sonra tabağa 5 yemek kaşığı yoğurt dolduruyoruz. Yoğurdu 5 dakika puding kıvamına gelene kadar çırpıyoruz. Çırpmadan önce tuzumuzu atarsak daha iyi oluyor. Karar sizin sonra da atabilirsiniz. Sonra bol bol nane atıyoruz ve 1 dakika da bunu karıştırıyoruz. Cipslerden hangisi ile başlamak istiyorsanız başlayın zaten içindekilerin hepsi aynı :ehe Yavaş yavaş tadını çıkarta çıkarta eme eme yiyoruz. Cips olarak en iyisi bu ( doritos , patos denedim ama taco yani baharatlı olanlar arasında en iyisi bu. Best yani ;) ) Cipsin resmini de atayım bulamayanlar olabilir diye. Lütfen deneyin hak vereceksiniz. Patenti tamamen bana aittir.

• Beğen
Tepkiler: Legendary., Revengeful, -Empat- ve 1 kişi daha

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Doritos Dippas'a yetişemedin herhalde sen.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sadece nane mi o.O
Pul biber
Kara biber
Kekik
Tarçın
İsot
Ne bulursanız atın yoğurdun içine daha güzel oluyor

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Sadece nane mi o.O
Pul biber
Kara biber
Kekik
Tarçın
İsot
Ne bulursanız atın yoğurdun içine daha güzel oluyor
Ekstra bilgi için arkadaşımıza teşekkürü bir borç biliyoruz ;)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Onlar eskide kaldı yakışıklı.

Gençler birkaç gündür deneme yapıyorum. Her türlü şeyi denedim en iyi sonucu yazıyorum. İmkânı olan denesin. 2 liraya tutuyor malzemeler. Bim'den 1.95 liraya Party taco baharat aromalı mısır cipsi alıyoruz. ( Doritos'u da denedim ama sosla bu daha iyi gidiyor.Daha fazla baharat ve tuz olduğu için daha güzel oluyor. ) Sonra tabağa 5 yemek kaşığı yoğurt dolduruyoruz. Yoğurdu 5 dakika puding kıvamına gelene kadar çırpıyoruz. Çırpmadan önce tuzumuzu atarsak daha iyi oluyor. Karar sizin sonra da atabilirsiniz. Sonra bol bol nane atıyoruz ve 1 dakika da bunu karıştırıyoruz. Cipslerden hangisi ile başlamak istiyorsanız başlayın zaten içindekilerin hepsi aynı :ehe Yavaş yavaş tadını çıkarta çıkarta eme eme yiyoruz. Cips olarak en iyisi bu ( doritos , patos denedim ama taco yani baharatlı olanlar arasında en iyisi bu. Best yani ;) ) Cipsin resmini de atayım bulamayanlar olabilir diye. Lütfen deneyin hak vereceksiniz. Patenti tamamen bana aittir.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Ne oldu ne var yani patente mi takıldın yok eğer ona takıldıysan bu cips Doritos değil. O yüzden problem teşkil etmiyor.

Enes

Enes

Üye
Yoğurtu 5 dakika mı çırpıyorsun

Enes

Enes

Üye
Hatta 1 dakika da malzeme ekleyince 6 dk etti. O yoğurttan hayır gelmez bak.

Enes

Enes

Üye
Ama5 dk çalkalamak şartıyla :D

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
abandonware

abandonware

Üye
Ben bunu yaklaşık 8-9 yıldır yapıyorum :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
Okurken kötü geldi bilemedim şimdi bide kocaman trans yağ yok yazmışlar kesin fazla var

SHS

SHS

Üye
Hadi yiyin gari :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yalnız canım çekti beee

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
0MG90

0MG90