2. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Öneri;
Hocam çekiliş sonucunda kazanan kişinin mesajları incelemeli bir açıklama yada anlam ifade etmeyen mesajlar yok sayılmalı. Diğer taraftan muhabbet konuları mesaj sayısının dışında tutulmalı.
Örnek;
Tamam.
Teşekkürler. (teşekkür butonu var bu yazı için.)
Katılmak istiyorum.
Katılıyorum.
vs.
Merhaba, ilgin için teşekkürler.
Mesajını buraya yazar mısın?
Aylık Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu
Ben hepsini müsait olunca okuyup yanıtlayacağım.
Bugün yanıtlayacaktım ama yoğunluktan ve mesaiden dolayı giremedim. kusura bakmayın arkadaşlar..
@muratalperr55 @bLnmz @Süleyman @İhtiyar.. @bilkolik

DEJAVU0610

Üye
katılıyorum.

JrSparrow

JrSparrow

Üye
Katılıyorum.

delimatkap

delimatkap

Üye
Katılıyorum

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
görmedim valla, şimdi gördüm özür :hayalkirikligi:
Neyse bakalım bakalım :)

Katiliyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha birkaç yorum öncesi de yazdım her seferinde yazmaya takatim kalmadı.
Allah aşkına arkadaşlar şu kuralları okur musunuz??

KATILMAK İÇİN:

• Çekilişe katılmak için en az 50 mesaj sayınız olmalıdır! (forum mesaj sayınız)

levsa

levsa

Üye
Daha birkaç yorum öncesi de yazdım her seferinde yazmaya takatim kalmadı.
Allah aşkına arkadaşlar şu kuralları okur musunuz??

Hocam ben tapatalkdan katiliyorum ve diger bir forumda cok aktifim.kurallarida okudum ve yanlisliklan kendimi o forumda sanip onay verdim.hemen farkettim ama silme yetkim olmadigi icin geri alamadim ve otomatikken diskalifiye olacagim diye forumda kirlilik olmasin diye ayriyettten yazmadim..

Lakin afedersin ama bu uslubunda son derece yanlis.herkez hata yapabilir.mesela sende su an haklida olsan bu tarz bir konusma sekli ile yanlis yapiyorsun.. beni elersin diskalifiye edersin olur biter...guzel birsey yapmaya kalkismssin ve takdiri hakediyorsun.ama insanlara saygisizca yaklasman bence tum bu guzel gayretine golge dusurur..

ne yasimi bilirsin ne gonderdigim mesaji silemedigimi bilirsin ne de baska birsey.sahsen insanlara bu sekilde yaklasim yaparak onlari , kurallara uyum saglamayan kisileride kriterlere uymuyor diye kestirip atacagina ugrasarak kendini uzmeni dogru bulmuyorum...sadece saygi rica ediyor basarilarinizin ve gayretinizin devaminj diliyorum.

Not:konu sahibj okumadan cevabim silinmez ise sevinirim.iyj forumlar

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba @levsa arkadaşım, kaba konuşmam için özür dilerim.
Biraz gerginim ve üst üstte gelince istemeden de olsa yazmışım, kusurumu mazur görün. (mesajı düzenledim)
Söylediklerinizde haklısınız, gereğini anladım..
İlgi ve ahlakan için teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: levsa
levsa

levsa

Üye
Merhaba @levsa arkadaşım, kaba konuşmam için özür dilerim.
Biraz gerginim ve üst üstte gelince istemeden de olsa yazmışım, kusurumu mazur görün. (mesajı düzenledim)
Söylediklerinizde haklısınız, gereğini anladım..
İlgi ve ahlakan için teşekkür ediyorum.
Mesajimi kaale alip cevap yazdiginiz ve yogun ugraslariniz arasinda bizler icin faydali seyler yapma gayretinizden dolayi ben tesekkur eder.vaktinizi caldigim icin ayriyetten ozur dilerim...[emoji122] [emoji122] [emoji122]

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Mesajimi kaale alip cevap yazdiginiz ve yogun ugraslariniz arasinda bizler icin faydali seyler yapma gayretinizden dolayi ben tesekkur eder.vaktinizi caldigim icin ayriyetten ozur dilerim...[emoji122] [emoji122] [emoji122]

Ne demek, elimden geldiğince siz değerli arkadaşlara yanında olup yardımcı olmaya çalışıyorum. Tabi gündelik yaşantıdan dolayı istemeden de olsa herkes hata yapabiliyor, bunu dile getirip söylediğiniz için de size minnettarım.

Bu sayede kişiliğim konusunda da doğru kararlar verip, olumlu yönde etkileyecektir, emin olabilirsiniz.:blush:
Tekrardan ilginiz için teşekkür ediyorum, ayrıca bu güzel ve olumlu tavrın içinse özür niyetine şimdiden yerini aldın:ok2:

Ayrıca konuyla ilgili düşüncelerini alttaki konudan söyleyebilirsin, iyi forumlar.. :)
Aylık Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu

• Beğen
Tepkiler: levsa
kamboz

kamboz

Üye
Katılıyorum.
Selamun Aleykum maxicep Ailesi

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Tufkan

Tufkan

Üye
Katılıyorum

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Katılıyorum

rplyman

Üye
Katılıyorum

ceyhande

ceyhande

Üye
katılıyorum

umuti1975

umuti1975

Üye
Katılıyorum

b-yildiz

b-yildiz

Üye
Katılıyorum

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Katılıyorum.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Katılıyorum.
Selamun Aleykum maxicep Ailesi
Aleykümselam arkadaşım.

Arkadaşlar rica ediyorum lütfen katılım kurallarını okuyun!

KATILMAK İÇİN:
  • Çekilişe katılmak için en az 50 mesaj sayınız olmalıdır! (forum mesaj sayınız)

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Katılıyorum
Katılıyorum

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Katılıyorum

Üst Alt