2. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Katılmak istiyorum ancak mesaj sayım yetmiyor :D
Ayın 14'üne kadar mesaj sayınızı yükseltebilirsiniz, zor birşey değil. :tebessüm:

Katılıyorum

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten pes yani! :ah
Hepsinin profillerini tek tek izledim, 1x küsur mesaj olanları özellikle, bazıları sırf çekilişe dahil olmak için üye olup mesaj kasmışlar.
Hadi kasıyorsun tamam da adam örn. 'bu böyle olacak' tarzı mesajlara 'he tamam' gibisinden mesajlar atmışlar hep.:angry:

DUYURU !!!

Çekilişe katılmak için koyduğum 2. madde (mesaj sayısı) şartı için sayı değişti!
(çekilişin zamanı, saati, ödülleri, şartları değiştirme hakkı bende saklıdır)

Katılmak için
en az 50 mesaj sayınız olmalıdır !
(nasıl olsa ayın 14'üne çok var, o zamana kadar kasarsınız)

• Beğen
Tepkiler: Süleyman ve asikm23

JACKSON3549

JACKSON3549

Üye
Katılıyorum

mrgoxel

mrgoxel

Üye
Katılıyorum

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Katılıyorum

metyuu

metyuu

Üye
katılıyorum

Hasan

Üye
Katılıyorum

By.zKn

By.zKn

Üye
Katılıyorum

waterback

waterback

Üye
Katılıyorum

kartal3x

kartal3x

Üye
Katılıyorum

slymn78

Üye
Katılıyorum

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Yöneticilerin sitede yapılan bir hediye çekilişine katılmaları bence uygun değil hile olacak diye bir şey demiyorum ama kurallarda katılımları engellenmeliydi. Çekiliş nasıl olursa olsun ödüller yöneticilere denk gelirse insanın kafasında ister istemez soru işaretleri oluşabilir. Kolay gelsin.

Müsade var ise katılmak isterim.
Önerim yine 3 kişi seçilmesidir. 1 hediyeyi sonraki ytarışmaya aktarabilirsin. Diğer yarışma ile adil olması açısından söylüyorum yanlış anlamayın :)

Yönetici katılma durumuna katılmıyorum açıkçası. Sonuçta çekiliş videosu paylaşılıyor ve random.org kullanılıyor. Şahsi düşüncem yönetici veya herhangibir üyenin katılması bir hak eksikliği getirmez. Ama benimde karşı çıktığım birkaç şey var. Artık bu çekiliş başladığı için değiştirmek bence uygun değil fakat bir dahaki çekilişte ve daha sonrakilerinde hep aynı sayıda ödül dağıtılmasını tercih ederim. Bu işi birazda düzene sokar. Ayrıca üye mesaj sınırı olarak 10 mesajın az olduğu düşüncesindeyim. Tavsiyem 100 ama en azından 50 mesaj olması gerekli. Sonuçta bende yeni üyelik açıp 10 tane mesaj yazıp yarışmaya katılabilirim. Ve tabiki en önemlisi (daha önce forumdaki yarışmalarda yapıldığı üzere) gerçek forum kullanıcılarının bunlardan yararlanabilmesi için üyelik tarihi sınırı koyulmalı. Örneğin geçen ayın yarışma başlangıç tarihi konulabilir.

Merhaba arkadaşlar.
Burada yazdıklarınızı kopyalayıp çekiliş için muhabbet konusu açtım, oraya yazar mısınız bir zahmet?
Ben oradan cevaplayacağım..
Teşekkürler.
Çekiliş için Sohbet Konusu: Aylık Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu

bilisimler

bilisimler

Üye
Katılıyorum

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Katılıyorum :)

• Beğen