2. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
2. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Merhaba Maxicep Ailesi, 2. hediye çekilişine hoş geldiniz!
*Önceki hediye çekilişinde epey bir katılım ve ilgi vardı, bu yüzden hepinize teşekkür ediyorum.
*Bu sefer önceki ödüllerden farklı boyutlarda ama teknoloji platformu olarak cep telefonu aksesuar/ürünleri üzerine birbirinden farklı ve güzel ödüller vermeyi tercih ettim.
*Öncelikle konuyla yakından ilgilenen sitemizin kurucusu @Ozan abiye teşekkür etmek istiyorum. Sağ olsun hep yanımda olup, kampanya hakkında desteğini hiç esirgemedi, seviliyorsun ağabey ♥

Kampanya Bilgileri ve Kuralları (güncellendi)

KATILIM SÜRESİ:
  • Katılım tarihi her ayın 1-14'ü olup Saat 23:59:59'a kadar. Yani her ayın 15'inde saat 00:00 gösterdiği an sonradan gelen katılımlar kabul edilmeyecektir. (2 hafta/14 gün sürecektir)
KATILMAK İÇİN:
  • Katılmak isteyenler konunun altına yorum olarak 'Katılıyorum' demeleri yeterlidir.
  • Çekilişe katılmak için en az 50 mesaj sayınız olmalıdır! (forum mesaj sayınız)
  • Aynı IP adresinden sadece bir üye katılabilir. İki farklı üyenin katıldığı tespit edilirse yönetim tarafından cezalandırılır ve diskalifiye olur. (sahte hesaplardan yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır)
  • Bu kuralları/şartları yerine getiren herkes katılabilir Modlar da dahil.
SONUÇLAR:
  • Sonuçlar 15-20 tarihleri arasında yeni konu açılıp, bu konunun ilk ve son yorumuna da link halinde eklenecektir.
  • Hediyelerini kazananlar ile MaxiCep Ö.M. üzerinden iletişime geçilecek ve kargolu ürünler olduğu için adres bilgileri istenecektir.
  • Gerekli bilgileri veren arkadaşların hediyesi gün içinde kargoya verilecektir. (kargo ücretleri de benden)
  • Çekilişin adil olması için de Random.Org sitesi dahilinde olup, 4 talihli belirlenip videolu olarak açıklanacaktır.
NOT:
  • Önceki kazanan arkadaşlar bu yarışmaya geçici olarak tekrar katılamaz, diğer arkadaşlara haksızlık olmaması ve kazanma şansları daha çok olmaları için. (tekrar katılma süreleri şuan belli değildir)
  • Ayrıca destek için çekilişlerin yapılıp yayınlanacağı Youtube kanalıma da abone olup bildirimleri aktif ederseniz, çekiliş videosundan ilk siz haberdar olursunuz.
  • Çekilişin zamanı, saati, ödülleri, şartları değiştirme hakkı bende saklıdır.

2. Her Ay Hediye Çekilişi Ödülleri

2. Hediye çekilişinde vereceğim ödüller;

1. Windows 10 Pro (32/64bit)
  2. Samsung 64 GB MicroSD Evo Plus Class 10 Hafıza kartı + SD Adaptör
  3. GoSmart 10400 mAh PowerBank Taşınabilir Şarj Cihazı
  4. GoSmart 7800 mAh PowerBank Taşınabilir Şarj Cihazı

(biraz abarttım sanırım)

*Çekiliş bu şekilde olacaktır.
*Fazla uzatmadan kazananları şimdiden tebrik ediyorum

*Tartışma konusu Aylık Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu
*Destek olmak için konuyu beğenip, oylama yapabilirsiniz
*Daha fazlası için takipte kalın!~

Tepkiler: Sevyeter010101, prens_12345, Aybin.Kilic ve 102 diğerleri

kestal

Üye
Katılıyorum. Herkese günaydın bu arada [emoji4]

Tepkiler: BLasTeaR
Katılıyorum

1520 ile mTalk'tan gönderildi

0MG90

Üye
Katılıyorum da beğeni saçma olmamış mı? Konuya bakmadan direk katılıyorum yazanlar olabilir. O zaman onların ki geçerli olmayacak mı?

polkab

Üye
Katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Katılıyorum da beğeni saçma olmamış mı? Konuya bakmadan direk katılıyorum yazanlar olabilir. O zaman onların ki geçerli olmayacak mı?
Kuralları bir zahmet okusunlar.
Kimseden bir şey istemiyorum.
Ben ara ara kontrol edip o arkadaşları uyarmayı düşünüyordum.

Neyse, beğeni muhabbeti lafa kaldırılmıştır.
Destek olmak için beğenmek isteyen varsa beğenebilirler.

Tepkiler: alpersavasbjk