1. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
1. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Kampanya Bilgileri ve Kuralları

*Katılım tarihi her ayın 1'inden 7'sine kadar Saat 23:59:59. Yani her ayın 8'i olup saat
00:00 gösterdiği an sonradan gelen katılımlar kabul edilmeyecektir. (7 gün sürecektir, ayın 1'i geçtiği için ertelemek yerine bu seferlik böyle olsun.
Katılmak isteyenler konunun altına yorum olarak Katılıyorum demeleri yeterli olacaktır)

*Çekilişin adil olması için Random.Org sitesi dahilinde olup, 3 talihli belirlenip videolu olarak belirlenecektir.

*Sonuçlar 8-10 tarihleri arasında konu başlığına dahil olmak üzere ilk yoruma metin ve video olarak sonuçları eklenecektir. Hediyelerini kazananlar ile MaxiCep Ö.M. üzerinden iletişime geçilecek. (Yani her ayın 10'una kadar hediyeler verilmiş olacak)

*Yapılacak aylık katılımlar fazla olursa (-ki olacaktır) kazanan arkadaşlar yoğunluğa göre 3-6 ayda bir katılma hakkı yenilenmiş olacaktır. (Kazananların tekrar katılması için)

*Ayrıca sahte hesaplardan yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır. (MaxiCep'e sırf çekiliş için gelenler, katılmak istiyorlarsa sitemize destek açısından en az 10 Mesajı olmalıdır tabi Forum Kurallarına da uygun şekilde, bu kuralları yerine getiren herkes katılabilir Modlar da dahil)

Çekilişlerde Verilecek Ödüller

*Başlangıç olarak küçük çaplı ödüller verilip yoğunluğa göre ödüller farklı ve büyük çaplı olarak değişecektir. (Ödüllerin boyutu ve cinsinin değişim hakkı bende saklıdır:blush: İlerleyen zamanlarda Oyun/Key vb. talep alımları yapabilirim)

*Ödül olarak genellikle Mobil/Bilgisayar platformlarında geçerli olacak Google Store, App Store ve W10M/W10 için Cüzdan/Para Kodu, Steam için Steam Card, Steam Cüzdan/Para Kodu, Origin için Oyun Key'i, Cs:Go için Skin Oyun/Uygulama Key'leri olup Operatörler için de TL olarak değişecektir. (İstek/yoğunluğa göre ekleme yapabilirim)

*Çekilişlerin yapılıp yayınlanacağı Youtube kanalıma da beklerim :blush:

1. Her Ay Hediye Çekilişi Ödülleri
(ilk çekiliş için, sunduğum hediyelerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz)

1. 50 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli)
  2. 30 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli)
  3. 20 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli)

*İlk çekiliş bu şekilde olacaktır.
*Fazla uzatmadan kazananları şimdiden tebrik ediyorum :tebessüm:

Katılım Kuralları:
  • 10 mesajdan fazla mesaj sayınız olması gerekir.
  • Aynı IP adresinden sadece bir üye katılabilir. İki farklı üyenin katıldığı tespit edilirse yönetim tarafından cezalandırılır ve diskalifiye olur.

*Kampanya ile ilgili sorularınızı ya da varsa düşüncenizi Sonuçlar açıklandığı zaman bu konu altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Hepsini dikkate alacağım..

Daha fazlası için takipte kalın!~

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: alpersavasbjk, ceza87, NiTr[O]gEn ve 25 diğerleri

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
katılıyorum

Silisyaa

Silisyaa

Üye