2.el wave s8500 ne kadar arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre-45

Emre-45

Üye
Arkadaşlar sıfırı 685 liraya bulunan bir cihazın 2.eline 650-750 lira mı istiyorsunuz :) şaşırtıcı.

Bu da diğer fiyatlar :

Yurtdışından gelenleri ise 549 TL .

Sidretül Münteha

Üye
Sakinnn beyler :polis:

guro123456

Üye
ben wawemi 750 tl ye satiyorum sifirdan farksiz herseyi mevcut su varmi bu varmi diye sormayin hepsi var sanirim alali 8 ay oldu servis gormedi beni uzmedi almayi dusunen mesaj atsin

ares_53

ares_53

Üye
ben wawemi 750 tl ye satiyorum sifirdan farksiz herseyi mevcut su varmi bu varmi diye sormayin hepsi var sanirim alali 8 ay oldu servis gormedi beni uzmedi almayi dusunen mesaj atsin

yavaş biraz kardeş...:) 750 tl ye ne satıyon? bide 8 aylık cihaz... :) telefon işinden anlamadığın belli...

• Beğen
Tepkiler: hegomania
X-7

X-7

Üye
4 ay önce,650 TL'ye 3 ay kullanılmış Temiz wave s8500'ümü aldım garanti belgesi vs. herşeyi ile.Bilmiyorum belki pahalıya aldım ama o zamanlar 700TL'den aşağıya yoktu s8500.Araştırmadığım yer kalmamıştı

omaray

Üye
arkadaşım sen sen ol böyle çok bilmişlerin olduğu yerde telefon satmayı falan aklından geçirme mazallah beleşe verirsin bu kez üste para isterler bence sakın böyle bi hata yapma git tanıdığın birine kaktır el altından olay bu.

kırmızı27

kırmızı27

Üye
500 den fazla verme demişler ben öyle düşünmüyom 500 bulamazsın bulsanda öyle temiz bi şey olacağını sanmıyomm arkadaşımm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt