2.el wave s8500 ne kadar arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tayfoon

tayfoon

Üye
    Konu Sahibi
2.el wave s8500 ne kadar arkadaşlar
2. el wave satın alcam arkadaşlar.

hoss

hoss

Üye
[search]=cep_akilli_telefon&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=874&c=874&sKlasik=1&b[page]=1&c=150136&c2=150136

yukarıda verdiğim link e bak aşagı yukarı fiyatlar hakkında tam bilgi sahibi olursun

Emre-45

Emre-45

Üye
500 den fazla verme derim.

silver021

silver021

Üye
walla ne bilim 600 den aşaği yok herhalde piyasada. arkadaşin biride 500 den fazla verme demişte neye dayanaraktan bu kadar fiyatini düşürmüş ? :)

eaagent

eaagent

Üye
Telefonuna bak arkadaşın anlarsın :D

Emre-45

Emre-45

Üye
walla ne bilim 600 den aşaği yok herhalde piyasada. arkadaşin biride 500 den fazla verme demişte neye dayanaraktan bu kadar fiyatini düşürmüş ? :)

Ben çok gördüm 600 den aşağıya. Alışveriş sitelerine bakabilirsin. Ben fiyatını düşürmedim arkadaşım sadece baktım ve bu fiyata gördüm. Al bak sana da göstereyim bir tane buldum bile :).

paganini58

paganini58

Üye
gel arkadaşım sana 700 tl ye wave 2 vereyim...

cehili

cehili

Üye
Kardeşim spoot ürün ya da yurt dışından getirtip kayıt altına alınan cihazlar haricinde temiz ve garantili bir wave 650aşağı olmaz şu an. Ben de 2.el alacaktım 2hafta arastirdim 0bulunca 0aldım.

omaray

Üye
700e veririm telefonu ayrıca 500den aşşa olmaz diyen arkadaşa şunu söylerim ki o fiyata ölü pikselli bi tel yada mutlaka bi yerinde arızası olan bi tel bulursun çünkü ben özellikle trdekilerde sorun oluyor diye almanyadan sıfır getirttim jelatinini kendim çıkarttım 300 oyroya ve pasaport içinde 100 lira masrafım olmuştu. Anlayacağın ne kadar para o kalitede ürün. Saygılar.

cehili

cehili

Üye
Omaray kardeşim. Arkadaş yurt dışından sıfır cihazı zaten söylediğin paraya kayıt masrafiyla da dahil edinebilir. Neden senden 2.el cihazı alsın

omaray

Üye
Cehili arkadaşım demek istediğim iyi mal iyi para senin dediğin rakamlar internette heryerde dolaşıyor. İsteyende tanıdığı birinden yurtdışından getirtip kullanıyor.

cehili

cehili

Üye
Internette bu arkadaş yurt dışından 0 ve kayıtlı cihazı 700e getirebilir demek istediğim zaten. Yurt dışından getirilen 0cihazın tek eksiği garantisi yoktur ve dilidir zaten. Garanti sorun değil diyen varsa dışardan getirtsin zaten daha mantikli

eaagent

eaagent

Üye
Ben çok gördüm 600 den aşağıya. Alışveriş sitelerine bakabilirsin. Ben fiyatını düşürmedim arkadaşım sadece baktım ve bu fiyata gördüm. Al bak sana da göstereyim bir tane buldum bile :).

560 500den fazla kardeş :) ayrıca adam gibi hatasız sorunsuzu mümkün değil bu fiyata bulamazsın

dengesis

dengesis

Üye
İkinci el Wave'in hakkı 650 tldir arkadaşlar. Özellikle söylüyorum hakkı olan fiyat budur. Ancak telefon temiz olur herşeyi tamdır 750 tlye kadar çıkabilir. Bu alıcının ve satıcının insiyatifindedir. Bu fiyatların altına kesinlikle cihaz satmayın. Piyasa fiyatları hiçbir zaman satıcıyı korumaz. Ayrıca piyasa fiyatlarını alıcı belirlemez. Satıcı belirler. Eğer satmaya karar verirseniz dediğim fiyatlarda diretin cihazı gerçekten isteyen olursa zaten o paraları rahatlıkla verebilir.

tulkas

tulkas

Üye
Ben 550 tl'ye aldım telpa garantili tüm aksesuarları var.5 ay oldu nerdeyse şimdi 500'e rahat bulursun

omaray

Üye
Benim telefon 700 lira arkadaşım işine gelen alsın gelmeyen gitsin çakma modelini alsın alırken bin lirayı beyenmiyorlar satmaya çıktıkmı 500 yok arkadaş hediye ederim bu teli o paraya vermem siz ne düşünürsünüz onu bilmem herkesin düşüncesinede saygım var.

silver021

silver021

Üye
wave telefonlarin en önemli özelliği çizik almayan diş yapisi. benim wave 7 aydir cebimde herhangi bir koruyucu yada önlem almadan taşiyorum ve şuanda kutudan çiktiği gibi. bende 500 satmam yani bu çok saçma kaçar. zaten satmak gibi bir düşüncem hiç kafamda belirmedi bgne kadar. isteyen satar ama bunun 2. el olmasi cok zor. 2. el gibi durmuor çünkü satarken. ben şuanda ambalanjina koyarim sifir gibide satarim alicak adamin bunu farketmesi imkansiz güzel bir sistem formati sonrasi. :)

ares_53

ares_53

Üye
wave telefonlarin en önemli özelliği çizik almayan diş yapisi. benim wave 7 aydir cebimde herhangi bir koruyucu yada önlem almadan taşiyorum ve şuanda kutudan çiktiği gibi. bende 500 satmam yani bu çok saçma kaçar. zaten satmak gibi bir düşüncem hiç kafamda belirmedi bgne kadar. isteyen satar ama bunun 2. el olmasi cok zor. 2. el gibi durmuor çünkü satarken. ben şuanda ambalanjina koyarim sifir gibide satarim alicak adamin bunu farketmesi imkansiz güzel bir sistem formati sonrasi. :)

işin çakallığını bulmuşsun :D :D :P:

silver021

silver021

Üye
:D wave sağolsun böyle bir olanaği sağliyor bizlere. satin arkadaşlar silin camini kuru bezle sistemleyin formatini atin. kulakligini sarin poşetlerine koyun sonrada paketledikten sonra abi temiz hic kullanmadim ayaklarina satarsin. satiş strajedisi diorlar buna. ben wavei kutusundan çikartirken caution yazisini bile yirtmadan hafifçe açtim. :d

didyou

Üye
Eğer herşeyi ile temiz ise 600 eder.Garantisi,ful kutusu varsa çizik yoksa servis görmemişse 600 ver.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...