1400 TL'ye kadar Turkcell'den telefon

• 8 Ağustos 2014
  • 848 Okunma
  • 26 Cevap

1. 1400 TL ye kadar telefon istiyorum Turkcell'den kontratlı olarak almak istiyorum aklıma aslında 925 vardı ama sanırım kontratlı olmuyor.Önceliğim kamera,web performansı ve tasarımı oyunlarda RR3 açsın yeter
    ---
    Up

Yazan: lolaman
  2. LG G Pro Lite, Sony Xperia M2 ikisi var ama Turkcell'in sisteminden pek bir şey anlamadım.

iPhone ile gönderdi
  3. M2 ye baktım da güncelleme alacak telefona benzemiyor bana "yeni" telefon lazım güncellemelerin geleceği bir telefon.
    ---
    up

4. nexus 5 yok mu turkcellde =P

5. Artık yok göremiyorum nedense nexus serisini erkenden kaldırıyorlar satıştan hep

6. hacı bence hepsi kazık ya :D kontratlı almak zorunda mısın?

Dede bunu beğendi.
  7. Al benden de o kadar

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Nakit vermekdense taksitle vermek daha iyi geliyor bana.Faturaya ek olarak ödeyeceğim.Lumia 925 kontratlı oluyorsa onu alacağım olmuyorsa nexus 5 var mı diye bakarım o da yoksa G2 ye zorlarım :D
    ---
    Aklım g2 ye kayıyor ya
    ---
    G2 ile 925 arasına çok boy farkı da yokmuş aslında
    ---
    Eski maxicep yok sanki ya da benim konuyu kimse takmıyor :D
    ---
    up

9. 1020 nekadarki acaba :D icim gidiyor bu alete :D

Nexus ile gönderdi
  10. Kardeşim taksit diyon da kredi kartına taksit yaptır. 5 liraya kadar sokuyor bu bayiler. Ben de vodafone dan z1 almayı düşünüyorum ama internetteki fiyatlara göre 500 tl fazla. gittigidiyor hepsiburada ya filan bakarsan daha ucuza alırsın kardeşim. Bu arada ucuz fiyat olan pcdepo var laptop aldım ordan gayet güvenilir bir sitedir

11. Nexus almayacak mıydın sen?

12. Yok kardeşim z ile s4 arasında kalmıştım nexus 5 önerdiniz fakat almanyadan amazon.de den getirtiyorum z1 i 950 tl ye :D

13. Konu sahibine dedim:D

14. Pardon kardeşim :D Benim de böyle bir konum vardı da :D mesaj yanlış iletildi özür

15. Yok, önemli değil:D

@@DiAbLo@@ bunu beğendi.
  16. Turkcellden alacaktım ama turkcell'in web sitesinde yok sanırım artık satılmıyor :D

17. G2 o zaman

18. Peki G2 mi 925 mi?Performans vs Kamera arasında kaldım ben.Kamera sanki daha ağır basıyor gibi ama.Karanlıkta daha iyi fotoğraf çektiği için 925'i istiyorum ama telefonu alınca karanlıkta fotoğraf çekip ne yapıcam diyorum kendime.Ama çok da istiyorum iyi kameralı bir telefonu.

19. Kesinlikle G2. Kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim. Lumia serisinden 1-2 yıl daha uzak durun. Gelişmesi lazım. Xperia Z1 Compact da çok güzel telefon.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. HDR var :D

Z1compact 1650 lira bu arada

Yüklüyor...
23/10/2018 - 01:32