Telefon Tavsiyesi 1400 TL'ye kadar Turkcell'den telefon

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
1400 TL'ye kadar Turkcell'den telefon
1400 TL ye kadar telefon istiyorum Turkcell'den kontratlı olarak almak istiyorum aklıma aslında 925 vardı ama sanırım kontratlı olmuyor.Önceliğim kamera,web performansı ve tasarımı oyunlarda RR3 açsın yeterUp

fk555897

fk555897

Üye
LG G Pro Lite, Sony Xperia M2 ikisi var ama Turkcell'in sisteminden pek bir şey anlamadım.

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
M2 ye baktım da güncelleme alacak telefona benzemiyor bana "yeni" telefon lazım güncellemelerin geleceği bir telefon.up

Invoke

Invoke

Üye
nexus 5 yok mu turkcellde =P

Invoke

Invoke

Üye
hacı bence hepsi kazık ya :D kontratlı almak zorunda mısın?

• Beğen
Tepkiler: Dede
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Al benden de o kadar
Nakit vermekdense taksitle vermek daha iyi geliyor bana.Faturaya ek olarak ödeyeceğim.Lumia 925 kontratlı oluyorsa onu alacağım olmuyorsa nexus 5 var mı diye bakarım o da yoksa G2 ye zorlarım :DAklım g2 ye kayıyor yaG2 ile 925 arasına çok boy farkı da yokmuş aslındaEski maxicep yok sanki ya da benim konuyu kimse takmıyor :Dup

avast

avast

Üye
1020 nekadarki acaba :D icim gidiyor bu alete :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim taksit diyon da kredi kartına taksit yaptır. 5 liraya kadar sokuyor bu bayiler. Ben de vodafone dan z1 almayı düşünüyorum ama internetteki fiyatlara göre 500 tl fazla. gittigidiyor hepsiburada ya filan bakarsan daha ucuza alırsın kardeşim. Bu arada ucuz fiyat olan pcdepo var laptop aldım ordan gayet güvenilir bir sitedir

0MG90

0MG90

Üye
Nexus almayacak mıydın sen?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yok kardeşim z ile s4 arasında kalmıştım nexus 5 önerdiniz fakat almanyadan amazon.de den getirtiyorum z1 i 950 tl ye :D

0MG90

0MG90

Üye
Konu sahibine dedim:D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Peki G2 mi 925 mi?Performans vs Kamera arasında kaldım ben.Kamera sanki daha ağır basıyor gibi ama.Karanlıkta daha iyi fotoğraf çektiği için 925'i istiyorum ama telefonu alınca karanlıkta fotoğraf çekip ne yapıcam diyorum kendime.Ama çok da istiyorum iyi kameralı bir telefonu.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kesinlikle G2. Kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim. Lumia serisinden 1-2 yıl daha uzak durun. Gelişmesi lazım. Xperia Z1 Compact da çok güzel telefon.

0MG90

0MG90

Üye
Peki G2 mi 925 mi?Performans vs Kamera arasında kaldım ben.Kamera sanki daha ağır basıyor gibi ama.Karanlıkta daha iyi fotoğraf çektiği için 925'i istiyorum ama telefonu alınca karanlıkta fotoğraf çekip ne yapıcam diyorum kendime.Ama çok da istiyorum iyi kameralı bir telefonu.
HDR var :D

Z1compact 1650 lira bu arada

Üst Alt