Telefon Tavsiyesi 1400 tl Telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

GreaTH

GreaTH

Üye
+1 benim akraba nasil olduysa herkesde sorunlu telefonun adama sorunsuzu denk gelmis :bleh:

Malesef cihaz hatali cok fazla ghostscreen ve anakart sorunu yapiyor

Alali 3 ayi Gecti O dediğin Sorunlar eski Serilerde Oluyordu Her ay Telefonlarin Yeni Serileri Üretiliyo bilmem Biliyomusun Lg Bile bile O sorunlari Duzeltmicekmi Saniyon Ben Kendi Kullandigim Telefonun Memnuyetini Anlattm Anlayip anlamamak size Kalmis O internette Şikayet edenler Kullanmadan Sallıyor

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
1.5 gb ram ve touchwiz arayuzu ile o telefona android 7 kolay kolay gelmez ki gelse bile android 9 hazirlaniyor olur
Su anda size guzel geliyor olabilir ama o cihazin o boyut ekran ve ppi ile kaliteli bir ekranla karsilastirisaniz kalite farkini rahat anlarsiniz ki samsung bir telefon icin 1.5gb ram olum demek yakinda o teller nasil siser anlatilamaz
Ki islemcisi son nesil olan mi5 onermisim ben su anda onun islemcisi s7 lerde kullaniliyor
Not:j7 nin islemciye laf yok o iyi bisey diyemem kamera konusunu filan da bilmiyorum
Hafızası ağzına kadar dolu gram kasma ve donma yaşamıyorum. Arkadaşın işini rahat görür. O telefonları da biliyorum evet gerçekten çok güzel telefonlar. Ayrıca babamda s6 var sorunsuz kullanıyor. Samsung u bence biraz fazla kötülüyorsunuz gibi geliyor bana.

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hafızası ağzına kadar dolu gram kasma ve donma yaşamıyorum. Arkadaşın işini rahat görür. O telefonları da biliyorum evet gerçekten çok güzel telefonlar. Ayrıca babamda s6 var sorunsuz kullanıyor. Samsung u bence biraz fazla kötülüyorsunuz gibi geliyor bana.
Samsung degil touchwiz samsungu severim ama touchwizi gelistirenler cok ram harcatiyor cihaz bosa yoruluyo
Alali 3 ayi Gecti O dediğin Sorunlar eski Serilerde Oluyordu Her ay Telefonlarin Yeni Serileri Üretiliyo bilmem Biliyomusun Lg Bile bile O sorunlari Duzeltmicekmi Saniyon Ben Kendi Kullandigim Telefonun Memnuyetini Anlattm Anlayip anlamamak size Kalmis O internette Şikayet edenler Kullanmadan Sallıyor
Haklisinizdir ama o hatalilar her zaman piyasada kaliyor bakin note 7 ler hatali cihazlari kitleyip degisime mecbur birakacaklarmis lg de oyle yapsaydi simdi g4 kotulenmiyordu adamlar stocklari bile yeniden degistirmediler hatali cihazlarin satilisi devam etti bitene kadar ve hala daha devam eden yerler var

byAndroid

byAndroid

Üye
G5 te bile ghostscreen duzeltemeyen firma G4 te mi düzeltmiş? Garantiye giden G4 yerine G5 verelim diyorlar bazen verdikleri cihazda bozuk çıkıyor. Sorunlu bir cihaz herkes hemfikir bi konuda.
Samsung hakkında da eski toucwiz yok artık cihazları akıyor.

• Beğen
GreaTH

GreaTH

Üye
G5 te bile ghostscreen duzeltemeyen firma G4 te mi düzeltmiş? Garantiye giden G4 yerine G5 verelim diyorlar bazen verdikleri cihazda bozuk çıkıyor. Sorunlu bir cihaz herkes hemfikir bi konuda.
Samsung hakkında da eski toucwiz yok artık cihazları akıyor.

Sans işi O zmn Bende O sorunlar Cikmadi Sukur Telefon Alev Alev Yaniyo Oyun Oynayinca Ama Olmadi Kuzenimdede 8 aydir Kullaniyo Ondada Ne anakart ne ghostscreen Sorunu Oldu

trsword52

trsword52

Üye
Ben Android piyasaya çıktığından beri Samsung kullanıyordum. Daha sonra arkadaş tavsiyesi ile lg illetine bulaştım. Samsung da hiç rastlamadığım sorunlar lg g2 de fazlasıyla çıktı. Dahası samsung aksesuar yönünden alternatifleri daha çok. Mesela kırılmaz ekran ve kılıfı istanbul gibi bi yerde siparişle aldık.
Özetle verdiğin parayla rezil olmak istemiyorsan samsung al derim.
Ayrıca bu sarı ekran sorunu bende de olduğu gibi maalesef çoğu lg kullanıcısında var.
İlaveten samsung da telefon aksesuarları (şarj aleti, batarya,usb kablo ve kulak)garanti kapsamındayken lg de sadece telefonun garanti kapsamında bilginiz olsun. Ne kasko ne de lg kabul etmiyor teyitli bilgidir.

uyakan45

uyakan45

Üye
    Konu Sahibi
J 7 alcak gibiyim :D

furyzer0

furyzer0

Üye
İnternetten alma gibi takıntıların yoksa mi5 daha mantıklı ama illa elden alacağım diyorsan a5 2016 ve ya htc one a9 güzel gözüküyor hepsiburada'da a9 1400 tl normaldeki fiyatını bilmiyorum.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Lg hiç kullanmadım kardeşimde var G4 ben Galaxy Grand Neo kullandım şu anda da J7 kullanıyorum. İnternette telefonlarla ilgili bir sürü olumsuz yorum yazmasına rağmen 6 aydır sorunsuz bir şekilde J7 kullanıyorum. Telefondan çok fazla bir şey beklemiyorsan ve benim gibi oyun hastası bir adamsan J7 güzel telefon. Ama gidip mağazada eline alıp telefona bakman daha mantıklı. Ben öyle yapıp aldım.

trsword52

trsword52

Üye
Mağaza ya gitmeden önce alacağın telefonun özelliklerini mutlaka internetten araştır. Çünkü çoğu tekno personeli ürünler hakkında tam bilgisi yok. Birkaç ay önce arkadaşa uygun bir telefon almak için Beylikdüzü Mediamarkta gittik. J2 yi bulduk. Bildiğimiz halde emin olmak için personele şebeke üzerinden görüntülü arama olup olmadığını sorduk. Birinci arkadaş sadece internet üzerinden olduğunu söyledi. Biz emin misiniz diye tekrar sorunca iki personel daha geldi ve onlar da aynı şeyi söylediler. Bizde elemanları şikayet ettik doğal olarak. İnanmayan arkadaşlar test edebilir...

• Beğen
Tepkiler: max_18
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Mağaza ya gitmeden önce alacağın telefonun özelliklerini mutlaka internetten araştır. Çünkü çoğu tekno personeli ürünler hakkında tam bilgisi yok. Birkaç ay önce arkadaşa uygun bir telefon almak için Beylikdüzü Mediamarkta gittik. J2 yi bulduk. Bildiğimiz halde emin olmak için personele şebeke üzerinden görüntülü arama olup olmadığını sorduk. Birinci arkadaş sadece internet üzerinden olduğunu söyledi. Biz emin misiniz diye tekrar sorunca iki personel daha geldi ve onlar da aynı şeyi söylediler. Bizde elemanları şikayet ettik doğal olarak. İnanmayan arkadaşlar test edebilir...
Doğru söylüyor arkadaş önce netten almak istediğin telefonu iyicene araştır,gör gerçekten de mağazadaki elemanların çoğu telefon özelliklerinden bi haberler.

uyakan45

uyakan45

Üye
    Konu Sahibi
mi 5 in garantisi yok , G 4 den sorun yasarım diye cok korkuyorum . GM 5 mi alsam

furyzer0

furyzer0

Üye
Mi5 garanti var ama kendi teknik servisi yok başka teknik servisler bakıyor sadece.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]