Öneri 1500~2000 TL arası Telefon Alacağım önerileriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
1500~2000 TL arası Telefon Alacağım önerileriniz ?
Arkadaşlar teknosa , vatan PC , bimeks , gold bilgisayar gibi mağazalardan alabileceğim 1500- 2000 TL arası ANDROİD telefon önerileriniz nelerdir

1. Kriter Kamera hem ön hem arka ve ön kamerası geniş açılı tarzda

2. Performans .

3. Tasarım dır

Önerileriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Fakat rica ediyorum cevap olarak Samsung s5 deyip veya LG 5 deyip birakamazssaniz sevinirim size gore neden o telefonu önerdiğinizin nedenini de yazarsanız yararlı bi Konu olmuş olur .[emoji4]

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
g5 veya s6 edge
o fiyata istediğin kriterlerde en iyi tercihler ama dikkat g5lerin kronik sorunları olabilir

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
g5 veya s6 edge
o fiyata istediğin kriterlerde en iyi tercihler ama dikkat g5lerin kronik sorunları olabilir
S6 edge alınır mı acaba ve o fiyat aralığında yok DİE biliyorum mağazalarda mağaza dışı düşünmüyorum çünkü

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
s6 edge alınır hala iş yapan bir cihaz fiyat aralığını da 1900-2100 diye biliyorum sıfılarında

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
s6 edge alınır hala iş yapan bir cihaz fiyat aralığını da 1900-2100 diye biliyorum sıfılarında
S7 edge bir kaç sonrasına o fiyat segmentinde olurmu acaba normalde hic Samsung telefon taraftarı değilim ama sevdiğim modelleri arasında edge serisi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
s7 edge internette 2.400 e var mağaza fiyatlarını bilmiyorum ama yakın zamanda 2000 tlye düşeceğini de düşünmüyorum bence bekleyerek biraz daha para ekleyip s7 edge almak daha mantıklı olur
bekleyemem diyorsanız s6 edge en iyi tercih olacaktır

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Ayriyeten arkadaşlar Samsung Galaxy A7 (2016) nasıl sizce ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
güzel telefon s6 edge ile pek pek farkı yok ama eski amirali almak daha mantıklı olur çünkü amiralleri firmalar her zaman daha fazla önemser
tercih senin s6 edge den biraz daha üst model işlemcisi varmış ama antutu skorunda s6 edge geçiyor ? saçma :D
şimdi olayı anladım s6 edge in ram frekansları çok çok daha fazla ve a7 2016 kimi yerlerde snapdragon 615 işlemci ile satılıyor bu s6 edge in işlemciye yetişemez bile

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
güzel telefon s6 edge ile pek pek farkı yok ama eski amirali almak daha mantıklı olur çünkü amiralleri firmalar her zaman daha fazla önemser
tercih senin s6 edge den biraz daha üst model işlemcisi varmış ama antutu skorunda s6 edge geçiyor ? saçma :D
şimdi olayı anladım s6 edge in ram frekansları çok çok daha fazla ve a7 2016 kimi yerlerde snapdragon 615 işlemci ile satılıyor bu s6 edge in işlemciye yetişemez bile
Simdi bende lenovo Vibe S1 varda onla kiyasladim valla benim şuan ki telefon ondan daha iyi :) dediğin gibi S6 edge hem tip olarak hem kamera olarak A7 2016 ya gore daha iyi A7 2016 elendi simdilik :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
o fiyata en iyisi s6 edge olacaktir bence

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s6 edge plus bu fiyat aralığında sıfır bulunur mu ?

triyaki43

triyaki43

Üye
S6 yada edge alabilirsin kamera iyi kasma donma yok gayet hizli yalniz pil yetersiz 2k ekran var yogun kullanimda gunde 2 kez sarj edersin genel olarak durusu tutusu kullanimi premium bir cihaz yalniz birde bu modellerde donanimsal kamera problemi cikabiliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emreli01
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Huawei mate 8

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
S6 yada edge alabilirsin kamera iyi fakat genis aci yok kasma donma yok gayet hizli yalniz pil yetersiz 2k ekran var yogun kullanimda gunde 2 kez sarj edersin genel olarak durusu tutusu kullanimi premium bir cihaz yalniz birde bu modellerde donanimsal kamera problemi cikabiliyor.
Kamera sorunu ve geniş açi olmaması garip geldi edge versiyonu için mi dediniz geniş açı olmaması ve kamera sorunu olması?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
S6 yada edge alabilirsin kamera iyi fakat genis aci yok kasma donma yok gayet hizli yalniz pil yetersiz 2k ekran var yogun kullanimda gunde 2 kez sarj edersin genel olarak durusu tutusu kullanimi premium bir cihaz yalniz birde bu modellerde donanimsal kamera problemi cikabiliyor.
2k ekran dan dolayı şarj çok yiyor demekki ve gereksiz bence 2k ekran telefon için evimdeki TV bile full hd [emoji1]

triyaki43

triyaki43

Üye
Kamera sorunu ve geniş açi olmaması garip geldi edge versiyonu için mi dediniz geniş açı olmaması ve kamera sorunu olması?
S6 ve edge her ikisi icinde

Genis acili on kamera

Pardon genis acili on kamera varmis ben 360 derece ile karistirmisim kamera neredeyse hic kullanmam zaten sifir aldigim s6 edge min ana kamerasi arizali cikti her iki modelde de bu ariza cikabiliyor.
2k ekran dan dolayı şarj çok yiyor demekki ve gereksiz bence 2k ekran telefon için evimdeki TV bile fu ll hd [emoji1]

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk
kullanılarak gönderildi
Rekabet iste bir onceki model olan s5 te batarya 2800 mah iken s6 nin edgesinde 2600 mah dusurulmus metal kasa yaptilar ama ip 67 kaldirdilar sonuc olarak yine de diger markalardan iyi bence

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Genis acili on kamera

Pardon genis acili on kamera varmis ben 360 derece ile karistirmisim kamera neredeyse hic kullanmam zaten sifir aldigim s6 edge min ana kamerasi arizali cikti her iki modelde de bu ariza cikabiliyor.

Rekabet iste bir onceki model olan s5 te batarya 2800 mah iken s6 nin edgesinde 2600 mah dusurulmus metal kasa yaptilar ama ip 67 kaldirdilar sonuc olarak yine de diger markalardan iyi bence
Edge plus İn düşmesini beklemek en mantıklı sanırım

byAndroid

byAndroid

Üye
Zte axon 7 Türkiye ye geliyormuş tavsiye

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Zte axon 7 Türkiye ye geliyormuş tavsiye
Bu telefonu arastiracam fakat bu telefon mağazalarda satilacakmi ? Ve fiyat konusu hakkında bilginiz var mi

Üst Alt