1.Sınıf İphone 4GS Replika Sok Fiyata 349 TL (Kargo Dahil )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
Selamun aleykum ya abicim valla telefon gerçekten güzel ama ben daha öncede böyle kargo ile bu tür telefondan aldım vallahi bu resimdeki gibi sağlam dediler öyle dediler böyle dediler aldım baktım daha telefonun kapağı yerine oturmuyor dokunmatik berbat yani hiç söylenildiği gibi çıkmıyor

McManyax

Üye
    Konu Sahibi
evet yukardaki mesajlarda arkadasın biri 250 tl ye satılıyor diyordu o telefonlardan aldıysan kapagının oturmadıgına hatta hatta bir ürün gönderdiklerine dua etmelisin içinden pet şişeveya domates patate cıkmadıgına dua etmelisin

komando04

komando04

Üye
haklısın

- - - Eklendi - - -

zaten kardeşim kargo gelse bile ben kutuyu açıp kontrol etmeden telefonun herşeyine bakmadan kuruş para vermemki zaten kargoya

restmod

restmod

Üye
evet yukardaki mesajlarda arkadasın biri 250 tl ye satılıyor diyordu o telefonlardan aldıysan kapagının oturmadıgına hatta hatta bir ürün gönderdiklerine dua etmelisin içinden pet şişeveya domates patate cıkmadıgına dua etmelisin

kardesim sen bnm gordugum telefonun nasil bisey oldugunu nerden biliyosunda kotuluyosun birincisi telefondan gayet iyi anlayan biriyim benim bahsettigim telefon orjinaliyle birebir replika arka kapak yerine oturmama gibi bi durum yok acilmiyor zaten sim karti kirdirip yandan takiyosun cok hassas dokunmatik senin bahsettigin telefonun aynisi ve 64 gblik modelini 250 ye satiyolar senin telefonun degeri ise max200 lira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt