Satılık iPhone 5S Piyasadaki En Kaliteli Replika! ( 1. Sınıf )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5S Piyasadaki En Kaliteli Replika! ( 1. Sınıf )
Öncelikle Bu Ürünü Ucuz ÇİN Mallarıyla Karıştırmayalım Ürünümüz 1. SINIF Kaliteye Sahiptir.
Garanti Belgesi , Usb Şarj Başlığı , Usb Kablosu , Kulaklığı İle KENDİ KUTUSUNDA Gönderilecektir. Eğer Erzurumdaysanız Elden Kontrol Ederek Alabilirsiniz.
Ürününümüz 4 Çekirdek Olup 2GB RAM'ı Vardır. ( Bir Tek 1. SINIF KALİTE REPLİKA Cihazlarda Oluyor Sadece . )
Ürünün Dış Kasası Orjinal iPhone 5S ile Aynı Ebat'dadır. Yani Telefoncudan Orjinal İçin Aldığınız Kılıflar Bu Telefonada Uyuyor.
Ömür Boyu Kapanmama Garantisi Vardır. ( Garanti Belgesi İle Birlikte Gönderilecektir. )
Aspalt 8 , GTA:San Gibi Oyunları Bu Telefon İle Oynayabilirsiniz.
Telefon Orjinal İOS Son Sürüm Görünümlü Olup Android Son Sürüme Sahiptir. Yani APP STORE'ye Bastığınızda Googleye Play'e Yönlendiriyor.
3G'yle Hem İnternet Hızlı Hemde Görüntülü Görüşme (FaceTime) Yapabilirsiniz.
Kamerası 8MP'dir.
Telefon Geçen Hafta Elimize Ulaştı!
Ürünün Sim Kartı girişi Yan Tarafındadır ve Orjinaline Takın Sim Kartıyla Aynı Boyuttadır. ( NANO SİM )
Kendinden Bataryalıdır Arka Kapağı Açılmaz!
Fiyat: 400TL
Bu Kalitedeki Telefona Göre Çok Ucuzdur.
Gerçekten Çok Hızlı ve Dokunmatiği 1. Sınıf'dır.
Dokunmatiği Plastik Değil CAM 'dır.
Eğer Erzurum'da Oturuyorsanız Ürünü Elden Kontrol Edip Alablrsiniz.
Resimler Kendi Çekimimdir.

Sorularınızı Yorum Olarak Yazarsanız Yardımcı Olurum!

Fiyatta Pazarlık Teklif Etmeyiniz! Zaten Makul Bir Fiyat Yazıldı.

Kargo İle Kapıda Ödeme Gönderiyoruz!

NOT : Telefon Donuyor , İnternet'e girmiyor gibi düşünceleriniz varsa videoda çekebilirim!

RESİMLER

1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9) Güncel.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
mtk kaç bu?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
hocam mtk 6572 512mb ram destekler. Bilgilere baktığınız uygulama hackli olabilir. Cpu-z tarzi bi programla ekran kaydi atabilirmisiniz?
Tabiki Atarız Kardes. Bu Veriler CPU-Z'den alındı..
hocam mtk 6572 512mb ram destekler. Bilgilere baktığınız uygulama hackli olabilir. Cpu-z tarzi bi programla ekran kaydi atabilirmisiniz?
Buyrun Efendim ;

byAndroid

byAndroid

Üye
Pc ye gecince detayli bakicam mobilden olmuyor

soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Kardeşim.Güncel!

Son düzenleme:
soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
Valla
uyeleri kandırmaya gerek yok mtk 6572 1.2 Ghz çift çekirdektir,,, isterseniz wikipediaya girip bakabilirsiniz .. muhtemelen cihazın ayarlarıyla oynanmış...

Kimseyi Kandırmak Gibi Bir amacım yok.. Ben CPU-Z Programında Ne Yazıyorsa Onu Yazdım.

byAndroid

byAndroid

Üye
aga birde antutu benchmark yükle onla test et ve ss leri ekle buraya cihaz bilgileri kısmını ve puanı çeksen yeter
zaten gta san ve asphalt 8 i 512 mb zorlasan kaldırmaz imkansız bi iş var bun telefonda galiba yeni nesil replika o oyunları çalıştırıyorsa baya iyi bi cihazdır

soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 8 'i Sorunsuz Oynadım Denedim. GTA:SAN Denemedim ama Asphalt 8'i Donmadan Çalıştıran Telefon GTA:SAN'ıda donmadan çalıştırır düşüncesiyle yazdım. Asphalt 8 Bizzat Kendi Tarafımdan Denendi Sorunsuz.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Asphalt 8 'i Sorunsuz Oynadım Denedim. GTA:SAN Denemedim ama Asphalt 8'i Donmadan Çalıştıran Telefon GTA:SAN'ıda donmadan çalıştırır düşüncesiyle yazdım. Asphalt 8 Bizzat Kendi Tarafımdan Denendi Sorunsuz.
Video cekebilirseniz daha inandirici olur ayrıca oyunun grafik seviyesini de belirtin

soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
Video cekebilirseniz daha inandirici olur ayrıca oyunun grafik seviyesini de belirtin
oyunun grafik seviyesi kaçtı bilmiyorum valla direkt indirdiğimde kaçsa grafikler o ayarda oyndaım yani sadece bi yarışa bakıp çıktım donma kasma var mı diye. Telefonu Satışa Hazır bir Hale Getirmek İçin Sıfırladım. Bu Yüzden Oyun Silindi.. Şuanda Bulunduğum Yerde İnternet Sınırlı ( kotalı ) 2gb oyunu indirirsem mazallah faturayı ödeyemem :DBuyrun CPU-Z tarzı başka bir program ;

soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
Antutudan 11 - 12 bin arası aldı ve Ram'ı 2GB gösterdi az önce yaptım

soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
1dk atayım..

Buyrun ;

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Bekliyom kardes

soloburak

soloburak

Üye
    Konu Sahibi
Öyle Kardeşim. Diğer 200-350 ye satılan cihazla karıştırmayın.Güncel!Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...