1.Maxicep Bil ve Fethet Oyunu Yarışması(Katılım)

Sponsorlu Bağlantılar

gevhern

gevhern

Üye
    Konu Sahibi
1.Maxicep Bil ve Fethet Oyunu Yarışması(Katılım)
Evet arkadaşlar bu oyun Facebook üzerinden oynanan bilgi yarışması tipinde bir oyundur.

Yarışmanın ödülü eğlence ve kaynaşmaktır. Ama adminler rütbe veya bloknot gibi ödüller koyarsa bilemem :aha:

Yarışmanın katılım aşaması 25 Ağustos 2012'ye kadar devam edecektir.Ama kişi sayısına göre uzayıp kısalabilir.

Kurallar:
1.Katılacaklar konuya katılıyorum yazıp özelden Facebook adresini yazsınlar.
2.İnterneti gidenler, oyundan atılanlar vb. Hükmen yenilir.
3.Yarışmaya başlayana kadar antrenman yapılabilir.
4.Katılım ya 8 kişi ya 16 kişi olacak.(Mesela 9 kişi olursa ilk 8 kişi oynayacak bunun için hız önemli.)
5.Soru sorulduğunda Google' dan bakamıyacaksınız çünkü süre çok kısıtlı.
6.Oyun sonunda bir ss alınması ZORUNLUDUR. Her iki tarafta alacaktır.

Oyun içi bilgiler:
1.Ilk olarak fikstürde kime çıktıysanız arkadaşlarınla oyna bölümünden o kişiyi seçin.(Bunu sadece bir taraf yapar.)
2.Oyun başlayınca ilk olarak sistem sizi Türkiye haritasında bir yere yerleştirecek.(Bu arada bi adet botta var sizle beraber.)
3.Daha sonra fetih bölümü açılacak. Burda ise size 4 soru soracak cevabını tam bilmek önemli değil en yakın cevab veren kazanır. Soru başına 1.olana 2 adam; 2.olana 1 adam verilir bunları haritada yer fethetmek için kullanıcaksınız.
4.Savaş başlayınca tekrar sorular soracak.
5.Oyun bitiminde en çok puanı olan kazanır.(Ilk başta verdiği kuleleri yıkarsanız o oyuncunun tüm puanı size gelir adamlar ise 200 puandır.)

Telefondan yaklaşık 1 saatte yazdım sizin için inşallah buna değer.Eğer yazım hatası varsa bildirin.

Katılanlar
1.gevhern
2.bill_
3.nomedf

• Beğen
Tepkiler: nomedf

Consul9

Consul9

Üye
Kimileri facebook profilini burada paylaşmak istemeyebilir.Kaldı ki herkesin facebook'u yok ve ayrıca eminim forumdaki çoğu kişi bu oyunu ilk kez senden duyuyor.Facebook yerine mynet veya onun gibi özel bilgilerin paylaşılmadığı sitelerde yapılsaydı katılım ve yarışmanın gerçekleşme ihtimali daha yüksek olurdu.Neyse iyi forumlar,katılacak arkadaşlara başarılar.

gevhern

gevhern

Üye
    Konu Sahibi
bende süreyi geniş tuttum öğrensinler diye ayrıyeten fake yani sahte hesapla girilebilir.

abandonware

abandonware

Üye
Kimileri facebook profilini burada paylaşmak istemeyebilir.Kaldı ki herkesin facebook'u yok ve ayrıca eminim forumdaki çoğu kişi bu oyunu ilk kez senden duyuyor.Facebook yerine mynet veya onun gibi özel bilgilerin paylaşılmadığı sitelerde yapılsaydı katılım ve yarışmanın gerçekleşme ihtimali daha yüksek olurdu.Neyse iyi forumlar,katılacak arkadaşlara başarılar.

hakikaten ben bu oyunu ilk kez duyuyorum :s

- - - Eklendi - - -

edit: 5800 dan bunları yazana kadar ölmüşsündür :ehe

bill_

bill_

Üye
ben katılırım :D

nomedf

nomedf

Üye
bende katılıyorum destek verelim

abandonware

abandonware

Üye
gevhern

gevhern

Üye
    Konu Sahibi
aslında çok seveceğiniz bir oyun

Consul9

Consul9

Üye
oyunu facebooktan oynadım aslında zevkli bir oyunmuş.Duruma göre belki katılablirim.

gevhern

gevhern

Üye
    Konu Sahibi
olur ver ip :)

gevhern

gevhern

Üye
    Konu Sahibi
bu yarışma kapanıcak gibi eğer bayramın sonuna kadar 4 kişiyle başkayacagiz 1 kişi gelmezse konu uçar

abandonware

abandonware

Üye
Prastos_ege

Prastos_ege

Üye
mesela netlog,miniclip felan :D

- - - Eklendi - - -

facebookum olsa katilirdim ama calindi. bende bida acmadim :/

Üst Alt