Faturasız / Faturalı Turkcell dergilik bilgi yarışması 5 GB a kadar hediye


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Hem bilgini ölçmeye hem de GB kazanmaya ne dersin? Cevabın ‘Evet’se o zaman doğru yerdesin! Dergilik'in GB kazandıran bilgi yarışması tam gaz devam ediyor! Yeni oyunun adı “Denize Doğru” ve 11 Ağustos'a kadar devam edecek. Hemen yarışmaya başla, en fazla soruya doğru cevabı veren kullanıcılardan biri ol ve 5 GB ödül kazan! Tıklamana rağmen oyunu açamıyorsan
Bilgi yarışmasında puanları toplayıp ödül kazanma şansı yakalaman için yapman gereken çok basit! Yarışmada şıklar arasındaki doğru cevabı en kısa sürede ver, puanları topla, GB’lar cebine gelsin. Unutma,soruları ne kadar hızlı cevaplarsan o kadar fazla puan kazanırsın. Bilgi yarışmasının uygulamaya giriş yapmış olan tüm kullanıcılara açık ve ücretsiz olduğunu lütfen unutma.
Hafta boyunca bilgisini yarıştıranlar arasından en çok puan toplayıp ilk 10’a girenler 5 GB, ilk 10-100 arasına girenler 1 GB ödül kazanıyor*. Bu hafta kazanamadıysan sakın üzülme! Her hafta bilgi yarışmasına katılıp, kazanma şansına sahipsin.
 
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, TheNightMare. ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt