Satılık 1. Kalite Replica İphone & Samsung

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdrBLACK

Üye
    Konu Sahibi
1. Kalite Replica İphone & Samsung
Arkadaşlar merhaba,

Kaliteli 1.Sınıf sorunsuz replica telefon almak istiyenler olursa mesaj atabilirsiinz bizzat kendim kontrol ettim bizzat gittim yerinde gördüm deneme amaclıda 2 ay kullandım kullandığım ipone 7 plus 64 gb hiç bir donma yok eğer almak isterseniz mesaj atabilirisinz bizzat yüz yüze telefonu deneyerek alma şansı vardır kargo olarak'ta gönderelir güvenlir oldugu sürece yani güvendiginiz zaman kargo ile alımınızı gercekleştirebilirisinz şuanda piyasadece 1.kalite diyip aldıgınız 200 300 tllik ürünler elinizde patlamasın ürünlerin hiç bir sıkıntısı yoktur birebir yüz yüze telefonu kontrol et al şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar =)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Böyle olmaz malesef cihazların resmini çekip ve fiyatlarını buraya eklemeniz gereklidir.

sdrBLACK

Üye
    Konu Sahibi
Düzeltiyorm birazdan kardeşim

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Mesut aktaş durmdan mesaj siliyorsun sorun nedir kötü bir amaçmı yazıyor digerlerini sildin bunu niye sildin bir mecburiyetinizmi var kardeşim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mesut aktaş durmdan mesaj siliyorsun sorun nedir kötü bir amaçmı yazıyor digerlerini sildin bunu niye sildin bir mecburiyetinizmi var kardeşim.
İkinci el kategorisinin kendine has kuralları vardır, sabit konularda mevcuttur bu kategoride satış alış ile ilgili olmayan mesajlar silinir. Kurallarımıza göz atınız.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Kuralı biliyom zaten ilk yazdıklarımızı sildin ondan sorun yok son yazdıgımda konu belirtmesi gerek oldugunu belirten yorum yazdıgımı neden sildin ben onu anlamıyorum kardesim ondaki sorun ne

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kuralı biliyom zaten ilk yazdıklarımızı sildin ondan sorun yok son yazdıgımda konu belirtmesi gerek oldugunu belirten yorum yazdıgımı neden sildin ben onu anlamıyorum kardesim ondaki sorun ne
Ben zaten uyarımı yaptım yönetici olarak daha fazla uzamasına gerek yoktur diyerek, şuanda da yeterince uzadı konu..

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Anladım kardesim konuyu uzatmaya gerek yok k.bakma kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt