1 GB Net Paketli , Her Yöne Sms'li Tarife

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
1 GB Net Paketli , Her Yöne Sms'li Tarife
Evet arkadaşlarım , abilerim normal faturasız hattan faturalı hatta geçmek istiyorum. Faturasız hem pahalıya patlıyor bana hem de ihtiyacımdan fazla oluyor bazen.

Bana 1gb net kotalı minimum her yöne 1000 sms li ve min. 60 dk her yöne konuşmalı bir faturalı tarife lazım.

Bildiğiniz ya da önerebileceğiniz tarifeler varsa önerebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim :)

- - - Eklendi - - -

acil cevap alsam çok iyi olurdu :(

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
yardımcı olamam ama ayda ne kadar verebilirsin Süleyman :)

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
max. 35 :)

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
:ah :ehe

- - - Eklendi - - -

yardım edecek biri yok mu :hmmm

___kaptan___

___kaptan___

Üye
40TL'ye aveanın bir tarifesi vardı ama hatırlamıyorum :(

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
40 çok ya

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Hat farketmez ya yeter ki istediklerim olsun :(

doctorrr

doctorrr

Üye
Bana da lazım şöyle sağlamından

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
avea SEÇ 200dk ( 9 tl ) + 1gb internet 10 tl

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Turkcell Ben yaptima bakabilirsin 19 tl 500dk her yöne+5000 sms turkcell içi) + 5tl (heryöne 1000sms) +5tl (500 mb int.) Biliyorum tam uygun olmadı ama belki aklına yatar diye yazdım :)

Toplamda 29 ediyor internet sorun değil dersen 10 numara olur :)

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
ooo süper :aha: Allah razı olsun :op: Elde var 1 :eller: başka uygun yoksa buna geçerim :eller:

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
peki bu ben yaptım 31 aralık son diyor :hmmm Başvuru tarihi olarak mı kampanya süresi olarak mı bu :hmmm

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
peki bu ben yaptım 31 aralık son diyor :hmmm Başvuru tarihi olarak mı kampanya süresi olarak mı bu :hmmm

Ben öyle bişey görmedim ama varsa bile başvuru olaraktir ki elini çabuk tutman gerekecek :)

- - - Eklendi - - -

Pardon şimdi bi tarih gördüm."Kampanya 24 temmuz 2012 tarihi itibariyle abone alımına kapatılmıştır." Diyor ama ben daha geçen ay geçtim bu tarifeye .Belki faturasızlar için söylüyor olabilirler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt