1. Fifa 2009 Turnuvası Katılım Konusu (Kontör Ödüllü)

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Katılımı uzatırız problem değil.

Ayrıca oğuz'unda turnuva katılımı kesinleşmiştir. :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şuanda katılan 7 kişi var. :oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Katılım 8 kişi olsa Olmaz mı?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ödüllü turnuva olması için en azından biraz uzun sürmesi gerekir, 8 kişilik turnuva çabuk bitecektir. O yüzden olmaz. Ama lig yapalım derseniz diğer katılan arkadaşlarda onaylarsa 8 kişilik lig olarak yapabiliriz maçlarımızı. :oke:

kubilay_79

Üye
maç yapmak isteyen varmı...şuanda hamacideyim

qseft

Üye
nick:qseft
msn:[email protected]
takım:chelsea :oke:

--------------- Ekleme ---------------

ama kardeş benim evdeki külüstür bilgisayar fifa 2009 u kaldırmaz turnuva zamanı int cafeden takılıcam tabi deneme maçındada cafeden giricem bi problem olurmu ? yardımcı olursan sevinirim!!! herkeze başarılar...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Cafeden katılmanız problem olmaz. Ben size ağı pm ile yolluyorum. Hamachi de beni gördüğünüzde yazınız deneme maçını yapalım. :oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Ödüllü turnuva olması için en azından biraz uzun sürmesi gerekir, 8 kişilik turnuva çabuk bitecektir. O yüzden olmaz. Ama lig yapalım derseniz diğer katılan arkadaşlarda onaylarsa 8 kişilik lig olarak yapabiliriz maçlarımızı. :oke:

Ooo Lig Usülü Çok Güzel OLur Fakat Dörderli Takımdan 2 Grup Olsa Daha Heyecanlı Olur Kanımca :ehe

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Evet Daha Önceden Lig Tecrübem Var Olursa Oynayabiliriz..Daha iyi Olur ve Gelenek Devam Etmiş Olur 2008-2009 Sezonu

djdelibarbaros

Üye
Kayıt Yaptırdım..Ewet..

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Anasayfada İsmin Yok Oraya İsmini Yazdır...Kayıt Olmadan Maç Yapmaz Kimse Seninle..Zaten Ödüllü Bi Turnuva Oynamak İstersen Yaptır Kaydını Oynayalım Aksi Halde Oynamaz Kimse

djdelibarbaros

Üye
Anasayfada İsmin Yok Oraya İsmini Yazdır...Kayıt Olmadan Maç Yapmaz Kimse Seninle..Zaten Ödüllü Bi Turnuva Oynamak İstersen Yaptır Kaydını Oynayalım Aksi Halde Oynamaz Kimse

Kaydım Var Görmüormusun??? 8 Incı Sayfada...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kaydın henüz gerçekleşmedi. Hamachi ağını yolladım pm'den size. Gelin bağlantı konusunda maç yapalım sorunsuzsa onaylanır ilk sayfaya yazılırsınız. Şuanda kaydınız kesin değildir.

Bu gece 8'de qseft ile de deneme maçı yapılacaktır, sorunsuzsa bu 2 arkadaş da turnuvaya dahil edilecektir. :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turnuva kaydı tamamlanmıştır. Bir süre sonra gruplar açıklanacaktır.

İsteyen arkadaşlar yarın akşam saat 20.00'a kadar takımlarını değiştirebilirler. Yarın gece gruplar açıklanacaktır. :oke:

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Turnuva kaydı tamamlanmıştır. Bir süre sonra gruplar açıklanacaktır.

İsteyen arkadaşlar yarın akşam saat 20.00'a kadar takımlarını değiştirebilirler. Yarın gece gruplar açıklanacaktır. :oke:
teşekkürler Ahmet, Tüm arkadaşlara başarılar umarım başarılı çekişmeli bi turnuva olur..

Salihyet

Salihyet

Üye
Thanx, ahmet ;)