1. Fifa 2009 Turnuvası Katılım Konusu (Kontör Ödüllü)

Sponsorlu Bağlantılar

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Ben Dün Girdim vs Pc de Sorun Oluyor Maçlar Başlayınca Hiç Bi Sorun Olmayacaktır...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turnuvaya ağa girenler ve bağlantısının sorunsuz olduğu tespit edilenler katılacaktır. Asla ve asla deneme yapmadan katılım olmayacaktır ileride sorun oluşuyor yoksa.

Kesin olanların yanında yıldız vardır, diğer arkadaşlar ise deneme maçı için beni hamachide online görebilirler. :oke:

Henry tek nickle gir ağa, sadece turnuva katılanlar olacaktır ağda, o yüzden hangisini kullanmıyorsan ağdan ayrıl. ;)

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Turnuvaya ağa girenler ve bağlantısının sorunsuz olduğu tespit edilenler katılacaktır. Asla ve asla deneme yapmadan katılım olmayacaktır ileride sorun oluşuyor yoksa.

Kesin olanların yanında yıldız vardır, diğer arkadaşlar ise deneme maçı için beni hamachide online görebilirler. :oke:

Henry tek nickle gir ağa, sadece turnuva katılanlar olacaktır ağda, o yüzden hangisini kullanmıyorsan ağdan ayrıl. ;)
valla maxififa ağından değilde diğer ağdan 7-8 maç yaptım sorunsuz ayrıca cafeye de gitmiştim belki online olan vardır diye çıkmayıda unutmuşum sen ikisni de sil silebilirsen...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Henry sende problem olmadığını bildiğimden dolayı zaten yanına yıldız koydum. Senin için sorun yok, ağda da hangisini kullanmıyorsan çıkarsın. Benim çıkartamama gerek yok. ;)

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
henry1410 olanı çıkarma imkanım yok ama henrybenzema1410 olanı kullanıyorum * içinde teşekkürler

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tamamdır henry. Msinal katılımı kesinleşmiştir. XMen43 çıkartılmıştır turnuvadan. :oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Teşekkürler Ahmet.. :oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Eşleşmeler ne zaman belli olcak ?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
16 kişi olmadan turnuva başlamayacağı için şuanda eşleşmelerin belli olma gibi bir durumu da doğal olarak yok. :oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
16 kişi olmadan turnuva başlamayacağı için şuanda eşleşmelerin belli olma gibi bir durumu da doğal olarak yok. :oke:
16 kişi olcagını sanmıyorum + turnuva kaydını yaptırıp ağa katılmayanlar da var ...

batu-han_33

Üye
ülke alabiliyormuyuz
ben yeniyim nasıl üye olcam teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

nick:Batu-han_33
msn:[email protected]
Takım:liverpool

--------------- Ekleme ---------------

Nick:Batu-han_33
Msn:[email protected]
Takım:Liverpool

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Onlar çıkartılıyor turnuvadan. Deneme maçı yapılmayan arkadaşlar katılmayacak tabiki.

Batuhan ağı yolladım, yarın akşam 20-24 arası mutlaka hamachide ol deneme maçını yapalım. :oke:

dogandoganay

dogandoganay

Üye
güzel bir organzasyonmus ama ben geç kalmısım:S

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Henüz katılım bitmedi devam ediyor. :oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Güzel Bir Turnuva Olacağından Eminim.. :)

kubilay_79

Üye
katılım son 21 aralık 8-9 kişi bağlantı denemesi yapmış.bu gidişle turnuva olmıcak heralde..

dCaNk

Üye
herkese basarilar