Haber 01/01/2014' Den Itibaren Ovi Store A Yeni Içerik Eklenemeyecek!

Sponsorlu Bağlantılar

kcr

Üye
Nasıl yani işletim sistemini değiştirebilirler mi mesela android gibi ?

Aynen öyle. Cihazın tek bir işletim sistemine mahkumiyetine son verecek değişiklikler de buna dahil tabii ki.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bu kaynak kodları olayı da bence bir hayal..böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum..

kcr

Üye
bu kaynak kodları olayı da bence bir hayal..böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum..

Şimdiye kadarkilerin hepsi de hayal değil miydi? Bir bir gerçek oldu. Zaten kendileri açıklamazsa hayalperest birileri kırıp açıklayacak bu gidişle...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
inşallah dediğin gibi olur.bekliyoruz.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Şaçma ya

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Meego ile zaten nokia değil geliştiriciler ilgileniyordu bizim için değişen yok vuhu :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kaynak kodlarını bize versinler bak biz neler yapıyoruz symbian'la :)

PYTHONs

Üye
aman ya sanki çok değer veriyolardı, kaydadeğer birşeyler geliyordu sanki.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
şimdi kendi haline bırakıyorlar..

aliosman166

aliosman166

Üye
o zaman bizimkiler 2014 e kadar ellerinde çıkaracakları uygulamaları biran önce bitirmeleri ve mağazaya göndermeleri gerek..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sosyal ağ uygulamaları için durum kötü olacak..tweetian ve fmobi mesela..en küçük api değişikliğinde uygulama işlevini yitirebilecek..ve güncelleme imkanı olmayacak..

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye

aymbianla ilgili herşey burada

enesrsln

enesrsln

Üye
Symbian ölmüştü bu da bir nevi cenaze töreni oldu.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
2016 ney o zaman :hmmm insanın lumia alası gelmiyor gerçi artık microsoft aldı.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
2016ya kadar mağaza açık duracak mevcut içeriği indirebileceğiz sonra onu da kapatacaklar tahminimce..zaten ben 1 sene daha kullanır ya android'e ya da ios'a geçerim..nokia bitti artık benim için.

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve asigsasi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
2016ya kadar mağaza açık duracak mevcut içeriği indirebileceğiz sonra onu da kapatacaklar tahminimce..zaten ben 1 sene daha kullanır ya android'e ya da ios'a geçerim..nokia bitti artık benim için.
aynen öyle bende bırakacağım bu günlerde nokiayı

Üst Alt