Eğitim ve Öğretim

Okul hayatı, dersler, öğretmenler, eğitim sistemi, ödevler ve yaşamımızın büyük kısmını içinde harcadığımız eğitim öğretim alakalı sorular, sorunlar.

Okul Tanıtım

Başta kendi okullarınız olmak üzere, diğer tanıtmak istediginiz okulları burada tanıtabilirsiniz
Konular
136
Konular
136
  • SocialMedia

İlköğretim ve Liseler

İlköğretim ve Liselerdeki görüşler, sorular, sorunlar, sistem, dersler ve öğretmenler.
Konular
6.7K
Konular
6.7K
Selim Baltaci
  • Selim Baltaci

Üniversiteler

Üniversiteler hakkında görüşler, sorular, sorunlar, sistem, dersler ve öğretmenler.
Konular
574
Konular
574
tuna200
  • tuna200

Maxi Sözlük

Maxicep'e ait olan bu bölümde sözcük ve kelimelerin anlamları yer almaktadır.
Konular
2.1K
Konular
2.1K
  • kobiburhan

Dershaneler, SBS, LYS, YGS ve KPSS

Dershanelerdeki işleyiş, dershaneler hakkında herşey.
SBS, LYS, YGS ve KPSS gibi diğer sınavlara Hazırlık. Sınavlarınız Hakkındaki sorular, sonuçlar, sorunlar ..
Konular
608
Konular
608

CV

İş arayanların veya kariyer sahibi kişilerin vazgeçilmez belgesi olan CV ( Curriculum Citae ) hakkında bilgiler, ipuçları ve örnek dosyalar.
Konular
27
Konular
27

Biyografi Bölümü

Bilim Adamları, Devlet Adamları, Sporcular, Ünlüler ve Sanatçıların biyogrofileri :)
Konular
2.6K
Konular
2.6K
Cevap
0
Görüntüleme
3K
Cevap
0
Görüntüleme
537
Cevap
0
Görüntüleme
973
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Cevap
0
Görüntüleme
429
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Cevap
0
Görüntüleme
203
Cevap
0
Görüntüleme
592
Cevap
1
Görüntüleme
254
Doğuş Pertez
Cevap
5
Görüntüleme
490
aLoNeAnqe
Cevap
12
Görüntüleme
515
ByEmre221
Cevap
1
Görüntüleme
597
DeV/AsA

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt