Kardesim ders calismiyor

Sponsorlu Bağlantılar

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim ders calismiyor
Arkadaslar kardesim 7.sinifa gidiyor ve ders calismiyor calis diyorum yarim saat aciyor kitabi kapatiyor notlari zayif baya ilerde bilgisayar muhendisi olmak istiyor bende dedim *** olursun nasil bir yol cizmeliyim bu cocugu nasil ders calismasina ikna edebilirim yardimci olacak varsa cok makbule gecer simdiden eyvallah .

Gallahad

Gallahad

Üye
aynı dert bendede var oda 12. sınıfta çocuk gelişimi okuyor.Stajdan eve evden dersaneye gidip geliyor sonra yoruldum diyip tv nin başına geçiyor çalışmıyorda.Sonra sinirledim ona gittim senle ygs kapışıcaz eğer seni geçersem sende kazanamazsan üniversiteyi unut dedim şimdi çalışıyor Türkçesi zayıf biraz 20 nin üstüne çıkmıyor matematikte 25 30 altına düşmüyor :)

SHS

SHS

Üye
Dersi sevdircen belki ödül falan verebilirsin ufaktan

muhsin15

muhsin15

Üye
ben okumadim çoban oldum mümkünse getir bir kaç gün benle çobanlık yapsın dünyanın kaç bucak olduğunu öğrensin :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bir yere çırak ver çalışsın bir hafta sonra pes edip ben okuyacam der.

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
Dersi sevdircen belki ödül falan verebilirsin ufaktan
abi ufak ödül istemiyorki lg g3 al diyo yada note 4 bütün notlarım 5 olsun diyor çok çakal çok ama ben yemem :haha:para olsa kendime alıcam :D
ben okumadim çoban oldum mümkünse getir bir kaç gün benle çobanlık yapsın dünyanın kaç bucak olduğunu öğrensin :D
abi urfa ya nası getireyim :D
bir yere çırak ver çalışsın bir hafta sonra pes edip ben okuyacam der.
Deneyebilirim ama işte işin ucunda para olunca herşeye katlanır kendine lg g3 alcakmış al diyom lumia 1520 kullan yok diyo

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Beyzbol sopası işini görür :ehe

Aynen hediye filan verebilirsin

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
Beyzbol sopası işini görür :ehe

Aynen hediye filan verebilirsin
Dovuyom anlamiyoki 2 snye sonra guluyo sinirlerimi bozuyo yarin ingilizce sinavi varmis birde deneme sinqvlari varmis ingilizceden 1.notu 62 2.not 62 3. Not eger 95 den asagi gelsin gorusuruz dedim , gorusuruz diyo of of

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
abi ufak ödül istemiyorki lg g3 al diyo yada note 4 bütün notlarım 5 olsun diyor çok çakal çok ama ben yemem :haha:para olsa kendime alıcam :D

abi urfa ya nası getireyim :D

Deneyebilirim ama işte işin ucunda para olunca herşeye katlanır kendine lg g3 alcakmış al diyom lumia 1520 kullan yok diyo
Bol görünce aza kanaat etmiyor Afrika da yaşasaymıs napcaktı gerci benim yaşta büyük sayılmaz

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Dovuyom anlamiyoki 2 snye sonra guluyo sinirlerimi bozuyo yarin ingilizce sinavi varmis birde deneme sinqvlari varmis ingilizceden 1.notu 62 2.not 62 3. Not eger 95 den asagi gelsin gorusuruz dedim , gorusuruz diyo of of
Ama daha ilkokul. Bir şey olmaz. Liseye kadar böyle devam ederse sorun o zaman başlar. Tembihlemeye devam et

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt