Birbirimizi Öldürüyoruz! Bir üsttekini öldür!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birbirimizi Öldürüyoruz! Bir üsttekini öldür!!!
Yeni rütbem şerefine ilk oyunumu açıyorum!!!

Evet arkadaşlar bu oyunumuzda herkes üstteki üyeyi en yaratıcı şekilde öldürmeye çalışacak!

İlk katledilen ben ve MSinaL arkadaşımız! Konu dışındaki mesajda şu şekilde öldük :

"Ev Arkadaşlarının Tuhaf Ölümleri"

M.F. (21) Ev Arkadaşı A.E.(22)'yi Kesmeye Çalışırken Yanlışlıkla Kolunu Kesince Kan Kaybından Öldü..
Olaya Bizzat Şahit Olan A.E. Gülme Krizine Girince Çatlayıp Hayatını Kaybetti..
İki Arkadaşın Cenazeleri Dün Karacaahmet Mezarlığına Yanyana Defnedildi.. :D

Hadi bakalım yaratıcı bir şekilde katledin bir üstünüzdekini!!!

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
yüzbaşı oldum diye sevinirken havaya rastgele ateş açtı ve karşı binaya yük taşıyan vinç in halatı koptu....yük tam üzerine düşecekken kaçtı hayatını kurtardı ve her iki zafer için kutlamaya çalışan arkadaşı üzetrine sürdüğü arabayla şaka yapmaya çalışırken 3. zaferide kazanan praetor karşıdan gelen arabanın altında kalıp gitti...
allah rahmet eylesin....

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
"Olumluluğuyla dikkatleri üzerine çeken seli işin suyunu çıkarttı"

Seli kolu kopan arkadaşına "buna da şükür ya ikisi de kopsaydı" deyince arkadaşı seli'nin kafasını koparttı!.. :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG

Calaissien

Üye
güzel esprisiyle dikkatleri üzerine toplayan praeto282 dikkaetleri üzerine toplarken dikkatlerin altında kalarak can verdi R.I.P :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: Dede
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
canazeyi kaldırmak için yardıma gelen witch king arkasından gelen dikkati görmedi ve kafasına çarpıp öldü

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ya Ata ölecek ya sen dediler... Benim için canını feda etti... :ehe :ehe :ehe
Canım düşünceli kardeşim benim... Yazık oldu vallahi :(

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
benim ölmeme o kadar çok üzüldü ki üzüntüden kalp krizi geçirip öldü

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yıl 2010...

Seli, Gaziosmanpaşa semtinin adına takmıştır!
Neden "Gazi Osman"? "Poyraz Efecan" olacak diye takar!

Gider Gaziosmanpaşa Belediyesi'ne anlatır durumu! Belediye başkanı ve azalar alay ederler seliyle! Yediremez seli! Çeker silahı tek tek indirir hepsini! Ama kader bu ya boşa sıktığı bir kurşun masanın çelik bacağından sekerek Seliye isabet eder!..
Kolundan vurulmuş, ölmemiştir seli, yaralanmış gazi olmuştur!.. Ama tüm ısrarlara rağmen belediyenin arabasına binmez ve yürüyerek hastaneye gitmek ister mağrur seli... O arada kan kaybından ölür...

O günden sonra da semtin adı Gaziselipaşa olarak değiştirilir...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Yeni rütbem şerefine ilk oyunumu açıyorum!!!

Evet arkadaşlar bu oyunumuzda herkes üstteki üyeyi en yaratıcı şekilde öldürmeye çalışacak!

İlk katledilen ben ve MSinaL arkadaşımız! Konu dışındaki mesajda şu şekilde öldük :

"Ev Arkadaşlarının Tuhaf Ölümleri"

M.F. (21) Ev Arkadaşı A.E.(22)'yi Kesmeye Çalışırken Yanlışlıkla Kolunu Kesince Kan Kaybından Öldü..
Olaya Bizzat Şahit Olan A.E. Gülme Krizine Girince Çatlayıp Hayatını Kaybetti..
İki Arkadaşın Cenazeleri Dün Karacaahmet Mezarlığına Yanyana Defnedildi.. :D

Hadi bakalım yaratıcı bir şekilde katledin bir üstünüzdekini!!!

:kop: :kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

Kardeşim Harikasın İyi Düşünmüşsün Bu Konuyu :D :D :D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Yıl 2010...

Seli, Gaziosmanpaşa semtinin adına takmıştır!
Neden "Gazi Osman"? "Poyraz Efecan" olacak diye takar!

Gider Gaziosmanpaşa Belediyesi'ne anlatır durumu! Belediye başkanı ve azalar alay ederler seliyle! Yediremez seli! Çeker silahı tek tek indirir hepsini! Ama kader bu ya boşa sıktığı bir kurşun masanın çelik bacağından sekerek Seliye isabet eder!..
Kolundan vurulmuş, ölmemiştir seli, yaralanmış gazi olmuştur!.. Ama tüm ısrarlara rağmen belediyenin arabasına binmez ve yürüyerek hastaneye gitmek ister mağrur seli... O arada kan kaybından ölür...

O günden sonra da semtin adı Gaziselipaşa olarak değiştirilir...
MALTEPEyle ilgili aynı yorumu yaptığımı öğrenen Ata neden bu yorumu yaptım diye pişman olur ve kahırdan kendini vurur ve hakkın rahmetine kavuşur...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Ata Emir Aradan Geçen Zamanla Kendini İyice Geliştirmiş ve Tiyatro Konusunda Yeteneği İle Herkesi Büyülemiştir..

Sinemadan Başrol Teklifi Gelince Beyazperdeye Transfer Olan Ata Emir İlk Deneyiminin Hayatına Malolacağını Bilmiyordu..

Yönetmenin " Motor " Diye Bağırmasıyla Biranlık Bir Şok Geçiren Ata " Kime Dedin Lan " Diye Ani Bir Tepki Verir.. Belki İstemeden Olmuştur Ama Söz Ağızdan Çıkmıştır Bir Kere..

Yönetmen de " Sen Niye Üstüne Alınıyon Len " Deyince Altta Kalmayan Ata Yönetmenin Yanına Gider ve Kafayı İndirir..

Burnu Kırılan Yönetmen Burun Kırıklığının Verdiği Acı ve Sinirle Ata'ya Bir Yumruk Atar.. Yere Düşen Ata Kafasını Sert Bir Şekilde Yere Vurur..
Bir Anda Dünyası Kararan Ata^nın Gözleri Görmez Olmuştur..
" N'ayır Göremiyorum Göremiyorum Kör Oldum " Diye Naralar Atan Ata'yı Pek Tınlayan Olmaz..

Hiç Bir Şekilde Uyarılmayan Ata Önündeki Fare Kapanını Göremez Ve Ayağını Kapana Kaptırır..

Ayağına Küçük Olduğu Kapan Sadece Parmağını Yakalamıştır.. Fakat Parmakta Bulunan Yoğun Sinirler Ata'nın Daha Çok Acı Çekmesine Sebep Olur..

" Yandım Anam Ölüyom " Dese de Çevresindekiler "Kedi" "Yara" "Görmek" "Ölüm" Kelimelerini Barındıran Deyim Misali " Hade Len " Demişlerdir..

Ata ise Dramatik Bir Şekilde Kan Kaybından Acı Çeke Çeke Hayatını Kaybetmiştir..

Ruhun Şad Olsun..

MALTEPEyle ilgili aynı yorumu yaptığımı öğrenen Ata neden bu yorumu yaptım diye pişman olur ve kahırdan kendini vurur ve hakkın rahmetine kavuşur...

Seni Öldüremedim Ablacım Kusura Bakma :)

--------------- Ekleme ---------------

Noldu Yaw Kurudunuz Kaldınız Hepiniz :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kan kaybından sette can veren Ata bir ışık görür!.. Işığın sonunda boynuzlu, elinde sivri uçlu bir çatal olan kıpkırmızı biri ona gel gel yapıyordur!..

Avukatların yeri belli zaten... Cehenneme düşen Ata zaman içinde burada iyice yükselir, teğmen, binbaşı, albay, general... Derken Şeytan'ın avukatı olur! Gösterdiği büyük başarıların ödülü olarak Şeytan ona 1 hafta Tatil verir ve dünyaya gönderir!..

Ata msinal arkadaşını çok özlemiştir!.. Yıllardır onu görememenin verdiği derin üzüntü içinde bir şekilde onu yanına almak istemektedir!

Zaten hayatı boyunca işlemediği günah kalmayan msinal'in adresi bellidir de, öldürmek gerekmektedir!..
Vefalı dostu msinal Ata'nın mezarına dua etmek için geldiği anı fırsat bilen Ata, ölmüş bedeninin içine girip, mezardan dışarı fırlayarak eski dostuna "naber abi?" der!

Küçük dilini yutan msinal'in dili malesef soluk borusuna kaçmıştır! Nefes alamadığından boynunu tutup geri geri giderek yola çıkan msinal'e yoldan geçen bir vidanjör (lağım temizleme aracı) çarpar! Dizlerinin üstünden geçen araç ani bir fren yapıp durmuştur! Dizleri kırılan msinal o acıyla bağırmış ve küçük dilini ağzından çıkartmayı başarmıştır! Kurtulduğunu düşünen msinal uzun süre nefessiz kalmanın etkisiyle derin bir nefes almak ister ama tam o sırada frenin etkisiyle taşıdığı yükün bir kısmı aracın tam arkasında yerde sırtüstü yatan msinal'in üstüne dökülür...

Soluk borusuna bu sefer çok daha beter şeyler kaçan msinal hayata gözlerini yumar!..

Ata'nın yanına cehenneme gelen msinal acemi üye olarak işe başlar!..

(Abi her şey iyi güzel de ağzın çok kötü kokuyor be :( )

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ata çok kötüsün ya iğrençtiii

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Daha İğrenç Birşey Bulamadın yaa :kop: :kop:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Praetor282 adlı vatandas Kapalı Tiyatro salonunda oyununu oynarken basına meteor dusmesı sonucu hayatını kaybettı :ehe

böyle mi :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aynen öyle :)

hellboy orjinal "cehennem çocuğu" olmadığı için Şeytan tarafından Çin malı zannedilip Çin'e geri gönderilir! Bir anda kendini Çin'de bulan hellboy'u Çinliler Şeytan zanneder ve linç eder...

kurt bey

kurt bey

Üye
Ne tür bir piskopatlıktır bu

CEREN

CEREN

Üye
kurtoğlu85
dağa tırmanırken zonggg die yere cakıldı:D:D:D:D

mservank

mservank

Üye