iGO Nextgen LUNA(Israel) 9.35.2.153810 (farklı haritalı igo)

Sponsorlu Bağlantılar

gvarol

Üye
Merhabalar, programı bir kaç gündür kullanıyorum. Her şeyiyle çok güzel, eski kaydedilen yerleri ve geçmişi de eski user.upoi ve history.sav dosyalarını save/profiles/01/users/00 klasörüne kopyalayarak kullanabiliyorum. Ancak yeni rota belirlemek istediğimde, Adres bölümü yok. Adres girmek istediğimizde nasıl yapıyoruz açıklayabilir misiniz?

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Yeni rota/adres/ülke seç yerleşim birimi seç,sonra alttaki seç düğmesine bas.adresi gir.

gvarol

Üye
Yeni rota/adres/ülke seç yerleşim birimi seç,sonra alttaki seç düğmesine bas.adresi gir.
Maalesef adres bölümü görünmüyor. Yeni rota resimdeki gibi.

Son düzenleme:

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Konuya GÜNCELLEME başlıklı link ekledim.Linkin içnde ux,data.zip ve sys.txt dosyası vardır.Eskileri ile değiştiriniz.
Önce yedeğini alıp silin.Sonra indirdiklerinizi kopyalayın.Ama üzerine yazdırmayın.

• Beğen
Tepkiler: gvarol

gvarol

Üye
Konuya GÜNCELLEME başlıklı link ekledim.Linkin içnde ux,data.zip ve sys.txt dosyası vardır.Eskileri ile değiştiriniz.
Önce yedeğini alıp silin.Sonra indirdiklerinizi kopyalayın.Ama üzerine yazdırmayın.
Teşekkürler. Sorun çözüldü, Adres artık en üstte görünür oldu. Elinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: özüt

leventakyol

Üye
özüt öncelikle emeklerin için teşekkür ederim. luna içerisindeki harita güncel değil. son 5 yılın caddalerini bile göstermiyor. haritayı nasıl güncelleyebiliriz??

bayar28

Üye
igo luna başarsoft kullanmıyor. içerisinde map,poi,bulding, gibi dosyalar bile yok. igo luna farklı bir harita kullanıyor diye biliyorum. ama yine de daha önce o şekilde güncelleyen var mı bilmiyorum
hangı harıtayı kullanıyor ben başarsoft bılıyordum

özüt

Üye
    Konu Sahibi
İgo Luna'da Basarsoft kullanılmaz.Luna haritası ise şu an piyasadaki en son haritadır.

• Beğen
Tepkiler: bayar28

leventakyol

Üye
özür kardeşim. igo da sesli yönlendirme alamıyorum. hepsini denedim. daha önce kullandığım 9.6.29.596752 sürümünü bulabilir miyiz?

kgkkorel

Üye
Elinize emeğinize sağlık ben yükledim herşey çok güzel ama bulgaristanın haritalarını ekleyemiyorum ,bu akşamda yola çıkacağım yardım edebilirseniz çok sevinirim.mg/baseline içine olduğu gibi mi atacağız bulgaristan.rar dan çıkan dosyaları yoksa başka bir işlem mi yapılacak,teşekkürler,iyi çalışmalar.
Mesaj birleştirildi:

Elinize emeğinize sağlık ben yükledim herşey çok güzel ama bulgaristanın haritalarını ekleyemiyorum ,bu akşamda yola çıkacağım yardım edebilirseniz çok sevinirim.mg/baseline içine olduğu gibi mi atacağız bulgaristan.rar dan çıkan dosyaları yoksa başka bir işlem mi yapılacak,teşekkürler,iyi çalışmalar.
Bulgaria_8.3_2021.Q2_210718_HERE.fbl
Bulgaria_8.3_2021.Q2_210718_HERE.fda
Bulgaria_8.3_2021.Q2_210718_HERE.fjw
Bulgaria_8.3_2021.Q2_210718_HERE.fpa
Bulgaria_8.3_2021.Q2_210718_HERE.fsp
Bulgaria_8.3_2021.Q2_210718_HERE.ftr
Bulgaria_HERE_2021.Q2_210715_HERE.poi
Bulgaria_HERE_2021.Q2_210715.3dc
Bulgaria_HERE_2021.Q2_210715.3dl
Bulgaria_HERE_2021.Q2_210715.ph
Bulgaria_HERE_2021.Q2_210716
Bulgaria_HERE_Truck_2021.Q2_210719.poi

bendeki dosyalar bu şekilde ,bunlar igo_luna da çalışırmı ?
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar yokmu kimse yardım edebilecek?Akşam yola çıkacağım bulamadım şu bulgaristan haritasına bir çözüm...

Son düzenleme:

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Bunlar lunada çalışmaz.

kgkkorel

Üye
Bunlar lunada çalışmaz.
Bunları siz luna başlığı altında paylaşmışsınız,ben oradan indirdim.
Birde şöyle birşey indirdim bu çalışırmı acaba.
bgr20191106.nm7

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Oda çalışmaz.Bekle ben şimdi yükleyecem.Bu kıyağımıda unutma.
Mesaj birleştirildi:

İgo Luna için Bulgaristan haritası

kgkkorel

Üye
Bunları siz luna başlığı altında paylaşmışsınız,ben oradan indirdim.
Birde şöyle birşey indirdim bu çalışırmı acaba.
bgr20191106.nm7
bixby diye birşeyler de var luna da sizin nickniz de öyle olunca ben lunadır diye düşündüm,kusura bakmayın.Peki lunada çalışabilecek bulgaristan haritası için bana yardımcı olabilirmisinz,rica etsem.?

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Üst mesajda gönderdim ya.

kgkkorel

Üye
Oda çalışmaz.Bekle ben şimdi yükleyecem.Bu kıyağımıda unutma.
Mesaj birleştirildi:

İgo Luna için Bulgaristan haritası

Çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun ,bunun içindeki dosyaları olduğu gibi mg/baseline içine atacağız değilmi,teşekkürler

Üst Alt